Сьогодні у Тернополі виступить відома джазова співачка Мар’яна Садовська

З 11 по 14 грудня вдев’яте у Тернополі відбудеться міжнародний джазовий фестиваль «Jazz Bez». Міжнародним цей фестиваль називається тому, що джазові концерти відбуваються практично одночасно у різних містах Польщі та України. Квитки можна придбати у касі Драматичного театру та барі “Коза”

У перший день Україну представлятиме відома виконавиця Мар’яна Садовська, яку весь світ вважає однією із найкращих джазових співачок. Її новий проект разом з кращим джазовим контрабасистом Марком Токарем уже полонив серця тисячі меломанів. У Тернополі прем’єра відбудеться вперше 11 грудня.

Нова, сповнена глибокого драматизму, тремкої ніжності і піднесення програма постала із співпраці всесвітньовідомої української співачки Мар’яни Садовської, джазового контрабасиста Марка Токара, львівських музикантів та етнічно-експериментального тріо «КУРБĀСИ».

4 жіночих вокали у супроводі 4 контрабасів та тексти Сергія Жадана обіцяють стати непересічним явищем в новій українській музиці.

Мар’яна Садовська – співачка, акторка, музичний драматург, викладачка, фольклористка… Львів’янка, яка вже багато років мешкає в Кельні, а працює в різних країнах Європи і США. Віртуозну мизикантку через її голосову палітру та надзвичайну експресію називають українською Бйорк. Мар’яна співпрацює із всесвітньо відомим Kronos Quartet, знаними театрами, виступає зі своїм проектом Borderland.

Марк Токар — імпровізаційний джазовий контрабасист, перший український музикант, який грав на Chicago Jazz Festival. Народився у Львові, мешкає в Києві. Музику вивчав у Львові, Кракові та Катовіцах. На літніх джазових школах у Кракові навчався у американця Майкла Паркінсона, а на стипендії «Gaude Polonia» у професора Яцека Недзєлі.
Його перший альбом Yatoku (з Юрієм Яремчуком та Клаусом Кугелем) був виданий лейблом Not Two 2006 року. Після цього музична кар’єра Марка Токаря різко пішла вгору. Починаючи з 2007 він є учасником Ken Vandermark Resonance Project, як музикант грає в багатьох проектах та на різноманітних фестивалях в США, Німеччині, Польщі, Австрії, Франції, Україні, Росії, Італії, Угорщині, Люксембурзі, Чеській Республіці, Литві.
Співавтор кількох музично-поетичних проектів в дуеті з поетесою Любов’ю Якимчук та проекту «Avtokar».

Коментарі вимкнені.