Сьогодні учнів, котрі запізнилися на навчання, вносили у фотоархів школи №19

Сьогодні робили здивовані очі, учні СШ№19, котрі спізнилися на перший урок. Ще б пак – при вході у школу їх перепиняли, запитували прізвище та ще й фотографували. Вони не розуміли, що відбувається, а хлопець з фотоапаратом пояснював, що знимкує тих, хто спізнився.

–          Така акція триватиме увесь наступний тиждень, – розповідає «Погляду» дев’ятикласник 19-ї школи Василь Кирик. – Проводимо ми її в рамках конкурсу «Біржа молодіжних ініціатив», у якому приймають участь шість тернопільських шкіл. Щотижня ми виконуємо певні завдання, і отримуємо за це бали. Виграє та школа, котра в кінці конкурсу набере максимальну кількість балів.

На запитання про те, як же директор школи ставиться до участі старшокласників у даному конкурсі, школярі відповідають, що  це залежить від самого завдання. Якшо через нього вони пропускають уроки (як от в даному випадку – підстерігаючи тих, хто запізнився, учасники біржі молодіжних ініціатив самі спізнюються на урок), то директор Ярема Ганна Василівна не надто схвалює такі експерименти. Але якщо школярі організовують шось цікаве в позакласний час, то вона лише «За».

–          Нещодавно ми робили акцію про дитинство, – розповідає учениця 9 класу Юля Якимець, – показували в актовому залі мультики, робили розіграші, конкурси, взяли костюм медведя з мультфільму «Маша і медвідь». Тоді директор була тільки «За», бо це цікаво для дітей.

Учителі, котрі проходили сьогодні мимо школярів з фотоапаратом, теж з цікавістю розпитували, що вони таке робять, адже ніхто, крім організаторів незвичайної фотосесії, не знав, що сьогодні на тих, хто спізнився, чекатиме такий “сюрприз”.

До слова, в рамках проекту «Біржа молодіжних ініціатив», котрий проводить товариство охорони прав і гідності учнів «Фортеця», спільно з управлінням освіти і науки Тернопільської міськради за сприяння Фундації “Щасливе дитинство” м.Люблін, учні СШ №19 уже проводили акції «Банановий день», «Дитинство», «Веселі вареники», «Перегляд вистави», «Змагання по волейболу», «Найтендітніша ніжка».

Цікавою виявилася також акція «Перевірка на кваліцікацію», під час якої учні перевіряли продавців магазинів на витривалість.

 Незабаром на нашому сайті чекайте детальніших публікацій про проект «Біржа молодіжних ініціатив» 

Люба Вовк, “Погляд”

Коментарі вимкнені.