Безпритульних собак отруюють на очах дітей

Вбивці часто хизуються своїми вчинками на форумах.

Як стверджують активісти громадської організації “Ноїв ковчег”, вже півроку в межах міста невідомі отруюють тварин. Причому першими “на приціл” вбивць потрапляють саме кліпсовані собаки, тобто ті, що вже пройшли процедуру стерилізації і є, за словами захисників тварин, найменш небезпечними для людей.

 

— У межах Тернополя “працює” автомобіль зеленого кольору, — стверджує засновник “Ноєвого ковчегу” Ірина  Тареєва. — На ньому їздять нелюди, які отруюють собак не тільки безпритульних, а й тих, які мають господарів.

Автомобіль був помічений поблизу “шостого магазину”. За свідченням очевидців, з нього вийшли люди і кинули їжу для собак, які були поруч. Згодом тваринам стало погано і вони померли.

— Загалом за шість місяців нам відомо близько дванадцяти випадків масового отруєння тварин у різних мікрорайонах міста, — каже пані Ірина. — Від рук нелюдів, тільки за нашими даними, загинуло понад 25 собак.

За словами жінки, основною “зброєю” мисливців за безпритульними тваринами є таблетки, якими вони напихають шматки ковбаси чи м’яса. Від отрути собаки вмирають у муках. Часто такі сцени відбуваються на очах дітей. Крім того, у захисників тварин є інформація про те, що у селі Петриків, що поблизу Тернополя, невідомі виловлювали собак.

— В однієї собаки на шиї залишився шматок жилки, з допомогою якої намагалися впіймати тварину, — каже пані Ірина.

У мерії стверджують, що комунальники не мають відношення до масового вилову тварин.

До речі, за словами пані Ірини, масове вбивство собак сьогодні фіксують не тільки у Тернополі. Жертвами мисливців за безпритульними тваринами стають сотні собак і кішок  по всій Україні. Вбивці координують свої дії через соцмережі і часто хизуються результатами своїх дій на форумах.

Захисники тварин просять тих, хто став свідком таких злочинів, негайно телефонувати в міліцію, міську раду та в ГО “Ноїв ковчег”.

Ігор Земанський, Місто

-1 thoughts on “Безпритульних собак отруюють на очах дітей

 • 19:35 | 26.01.2012 о 19:35
  Permalink

  кліпсовані пси не є безпечними, деякі кидаються з гавкотом на людей не менше простих не кліпсованих, одна з них постійно кидається в районі тетральної площі при чому коли людина йде і навіть не звертає на неї уваги, бачив на власні очі.

  • 01:14 | 27.01.2012 о 01:14
   Permalink

   ну от чому на мене ЖОДНОГО разу ніхто не кидався? може не в тому місті живу, чи не тими стежками ходжу?:)

   • 15:43 | 27.01.2012 о 15:43
    Permalink

    А до мене жодного разу мєнти з погрозами не телефонували, хіба це доводить що твоя вчорашня стаття суцільна брехня?
    В мене в дворі бігає жовта сука, перекусала половину народу, кусає, таки сука, без попередження.Візьмеш в неї інтерв’ю?

    • 18:41 | 27.01.2012 о 18:41
     Permalink

     Те, що пост у блозі правда – доводить диктофонний запис. Чи я сказала, що напади псів – брехня? Якщо ви, шановний “йа” кажете, що таке було, значить – є підстави і я вам вірю. У попередньому коментарі лише подив з того, що в мене подібного не траплялося.
     “В мене в дворі бігає жовта сука, перекусала половину народу, кусає, таки сука, без попередження.Візьмеш в неї інтерв’ю?” – Якщо ви ще й чули, що та тварина говорить і думаєте, що можна в неї взяти інтерв’ю – вперед;))

 • 13:33 | 28.01.2012 о 13:33
  Permalink

  Правильно роблять, шо травлять!
  Хай ті тварини краще здихають на очах у дітей, чим кусають тих же дітей. Думаю шкода буде більша від того що пес покусає дитину, ніж вона – дитина побаче як той пес здохне.

Коментарі вимкнені.