Спостерігачі ОБСЄ у Тернополі перевіряють організацію процесу розміщення громадян, які прибули зі Сходу держави

29 липня на Тернопільщину завітали спостерігачі Організації з безпеки та співробітництва в Європі Рудольф Роттер та Паула Маєлі. Представники місії ОБСЄ мають на меті перевірити організацію процесу розміщення та стан соціального забезпечення громадян, які прибули з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

Тимчасово виконуючий обов’язки начальника Управління ДСНС в області Віктор Маслей ознайомив гостей з ситуацією, яка склалася з переселеними громадянами в області та повідомив, що в області наразі проживає 137 жителів Криму та 437 – зі Сходу України.

Цікавилися спостерігачі ОБСЄ з яких міст прибувають люди, а це, переважно, Донецьк, Луганськ, Слов’янськ та Лисичанськ, та як довго збираються жити на Тернопільщині, а також чи всі проходять реєстрацію.

Спостерігачі ОБСЄ відмітили з позитивного боку Тернопільську область та зазначили, що робоча група обласного штабу забезпечує ефективну координацію дій усіх відомств, саме це сприяє швидшому вирішенню питань.

Коментарі вимкнені.