Стало відомо, які саме боєприпаси знайшли у Головка при обшуку: перелік

Національне антикорупційне бюро і САП повідомили про нову підозру ексголові Тернопільської обласної ради Михайлу Головку. Йдеться про незаконне зберігання боєприпасів – за санкцією частини 1 статті 263 ККУ. Текст рішення оприлюднили у ЄДРСР, тому стало відомо, що саме він незаконно зберігав.

Як вказується у тексті рішення, у Головка провели обшук на роботі і вдома. Було виявлено багато патронів. Зокрема, 60 патронів калібру 5,45х39 мм (зразка 1974 року), 20 патронів калібру 7,62х39 мм (зразка 1943 року), 1 гвинтівковий патрон калібру 7,62 мм, 1 гвинтівковий патрон калібру 14,5х114 мм із запалювальною кулею, 30х165-мм осколково-фугасно-запалювальний артилерійський постріл унітарного спорядження та 40х53 мм гранатометний постріл HE-FRAG-T DM121 унітарного спорядження з осколково-фугасно-трасуючою гранатою.

Нагадаємо, Михайла Головка та двох заступників Тернопільської ОВА затримали на хабарі майже 2 млн грн. Затримані вимагали майже 1,8 млн грн у власника підприємства за підписання актів виконаних робіт з будівництва та ремонту інфраструктурних об’єктів комунальним підприємством Тернопільської обласної ради. Також за ці кошти вони обіцяли погасити борг Тернопільської ОВА перед цим ТОВ, за роботи, які вже виконані та прийняті в 2022 році. Сума неправомірної вигоди становила 5-10% «відкату» за повернення заборгованості за виконані роботи. Не дивлячись на те, що підприємець займався волонтерською діяльністю та допомагав армії, можновладці все одно вимагали виплатити хабар.

Терміново

Коментарі вимкнені.