Стартує національна освітня програма «Світанок» з виходу на міжнародний ринок

У 2023 році обсяги українського експорту зросли та становили майже 100 млн тонн товарів — це на 112 тисяч тонн більше, ніж у 2022 році. З метою сприяння розвитку українського експорту та підтримки місцевих підприємців у розширенні своєї присутності на міжнародному ринку ініційовано нову національну освітню програму.

 

Національна освітня програма «Світанок» покликана підсилити спроможність українських компаній, з незначним експортним досвідом, у виході на міжнародний ринок, надавши актуальні знання, інструменти та експертні консультації.

 

Для участі у Програмі буде відібрано 100 представників мікро-, малого  та середнього бізнесу, які хочуть розширити географію експорту, базу іноземних партнерів.  Подати заявку на участь можуть:

  • експортні менеджери, керівники компаній, які відповідають за зовнішньоекономічну діяльність
  • представники компаній, що планують розпочати або розширити експортну діяльність у 2024 році або мають досвід експорту та є чинними експортерами з незначним досвідом з-поміж мікро-, малого  та середнього бізнесу всіх галузей виробництва.

 

Навчання проходитиме в офлайн- та онлайн-форматах з 7 до 28 травня 2024 року та передбачає 12 онлайн-лекцій і 5 групових офлайн/онлайн-зустрічей на базі 10 центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес у Бучі, Одесі, Ужгороді, Кременчуці, Кривому Розі, Полтаві, Луцьку, Тернополі, Рівному, на базі КНУ ім. Т. Шевченка в Києві. Серед основних тем навчання:

  • Можливості та виклики для українських компаній на міжнародному ринку
  • Методи дослідження ринку
  • Особливості законодавства та регулювання експорту
  • Маркетингові інструменти для просування продукту на міжнародному ринку
  • Вибір оптимальної стратегії впровадження інновацій на міжнародному ринку
  • Ведення торговельних переговорів та укладання угод

 

Спікерами та менторами освітньої Програми виступлять експерти та практики, які просувають та масштабують продукти на міжнародних майданчиках. Кожен модуль складатиметься з теоретично-практичних тренінгів, домашніх завдань та фідбек-сесій за результатами домашнього завдання.

 

За результатами навчання та загальним рейтингом проходження освітнього компоненту 20 учасників отримають розроблені комплексні плани розширення експортних можливостей та рекомендації щодо покращення бізнес-стратегії з виходу на міжнародний ринок. Додатковим компонентом програми стане можливість 20 фіналістам національної освітньої Програми отримати тримісячний безоплатний доступ до міжнародного пошукового B2B-порталу Kompass, який надає дані та інноваційні рішення для працівників відділів продажів, маркетингу та закупівель по всьому світу. А також створення та наповнення сторінок для компаній в професійній мережі LinkedIn.

 

Взяти участь можна заповнивши реєстраційну форму на лендинг програми за посиланням: https://svitanok.net.ua/. Дедлайн подання заявки — 29 квітня 23:59 2024 року.

 

*Після заповнення реєстраційної форми усі зареєстровані учасники до 3 травня отримають e-mail лист на вказану пошту з інформацією щодо подальшої участі.

За деталями звертайтеся на електронну пошту програми: info@svitanok.net.ua

 

Національна освітня програма «Світанок» ініційована центром підтримки підприємців Дія.Бізнес у Тернополі та реалізується мережею центрів Дія.Бізнес за сприяння Міністерства цифрової трансформації України, Офісу з розвитку підприємництва та експорту за підтримки Європейського Союзу та уряду Німеччини в межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку в Україні реалізує німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

 

Зміст публікації є виключною відповідальністю ГО «Вест Юкрейн Діджитал» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу, уряду Німеччини, GIZ

Коментарі вимкнені.