Тернопільським водіям начхати на правила у центрі міста (фото, документи)

«Стоянка заборонена», «Рух заборонено», – саме такі знаки розміщені на Театральному майдані. Проте кожен тернополянин хоча б декілька разів бачив, як цією територією проїжджають шикарні авто. Чи це авто бізнесменів, чи високопосадовців, ми сказати не можемо. Проте їх безкарність не залишає осторонь активістів міста.

Друга спроба

Тернополянин Михайло Жирівський уже вдруге звертається до влади із цим питанням. Вперше, ще минулого року, він зняв на відео, як водії власноруч відсувають бар’єри (вазони), щоб проїхати до Театрального майдану.

А цієї осені Михайло написав лист до міської ради, де просить відреагувати на порушення автомобілістів. Адже пройшов уже рік, а машини як роз’їжджали у забороненому місці, так роблять це до сьогодні.

До листа він додав фото машин (де стоянка заборонена) та ще раз нагадав владі, які дорожні знаки там є. І не забув про бар’єри, які кожен тернополянин може легко відсунути.

Хто відповідальний за майдан?

За дорожнє покриттям, облаштування прибудинкових територій та доріг відповідає влада міста, тому лист надійшов на її адресу.

–  Нещодавно у Тернополі проводили фотовиставку порушення ПДР, – розповідає хлопець. – Також у інтернеті можна побачити фото порушників, мовляв, дивіться, який поганий водій. Але це не принесе результату, якщо влада не буде реагувати на такі дії водіїв.

Що буде з порушниками?

Влада відписала, що питання вирішили. Тобто додатково перекрили проїзд до майдану вазонами та блоками. А чи понесуть відповідальність водії, тепер залежить від Деражавтоінспеції. Адже лише вони можуть покарати порушників.

Мар’яна Зварич, Погляд

-1 thoughts on “Тернопільським водіям начхати на правила у центрі міста (фото, документи)

 • 22:07 | 25.10.2013 о 22:07
  Permalink

  Мент з тебе дядьку Жирівський добрий би був…

 • 21:14 | 26.10.2013 о 21:14
  Permalink

  Черкашин правий. контролювати знаки має ДАІ. міська рада зробила все, що мала

  • 23:38 | 26.10.2013 о 23:38
   Permalink

   А перекрити відкриті ділянки має хто??
   Якби вони були закриті то б і ніхто там не їздив, це логічно.

Коментарі вимкнені.