Графік проведення свята Першого дзвоника у школах Тернополя

Графік проведення свята Першого дзвоника  у закладах загальної середньої освіти міста Тернополя   у 2018/2019 навчальному році

 
 

 

Заклади загальної середньої освітиДата та час проведенняМісце проведення
1Тернопільська Українська гімназія ім. І.ФранкаТернопільської міської ради Тернопільської області01.09

10.00

Спортивний майданчик
2ТНВК  «Загальноосвітня школа I-III ступенів – правовий ліцей №2»  Тернопільської міської ради Тернопільської області01.09

09.00

Територія закладу
3Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області01.09

10.00

Територія закладу
 4Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4Тернопільської міської ради Тернопільської області01.09

09.30

Театральний майдан
5Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області01.09

11.30

Територія закладу
6Тернопільський навчально-виховний комплекс «Школа-ліцей»   №6  ім. Н. Яремчука Тернопільської міської ради Тернопільської області31.08

10.00

19.30

Кутківецький ліс

Приміщення школи

7Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області01.09

10.00

Територія закладу
8Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8Тернопільської міської ради Тернопільської області01.09

10.00

Територія закладу
9ТНВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-економічний ліцей №9 імені Іванни Блажкевич» Тернопільської міської ради Тернопільської області01.09

09.00

Територія закладу
10Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №10 Тернопільської міської ради Тернопільської області01.09

09.00

Територія закладу
11Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №11 Тернопільської міської ради Тернопільської області01.09

09.30

Територія закладу
12ТНВК «Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого» Тернопільської міської ради Тернопільської області01.09

09.00

Територія закладу
13Тернопільська загальноосвітня школа I-III ступенів №13 ім. Андрія Юркевича Тернопільської міської ради  Тернопільської області01.09

09.00

Територія закладу
14Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №14 ім. Б. Лепкого   Тернопільської міської ради Тернопільської області01.09

10.00

Територія закладу
15ТНВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-медичний ліцей №15» Тернопільської міської ради Тернопільської області01.09

10.00

Територія закладу
16Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №16 ім. В. Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області01.09

09.30

Територія закладу
17Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17імені Володимира Вихруща з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області01.09

09.00

Територія закладу
18Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №18 Тернопільської міської ради Тернопільської області01.09

10.00

Територія закладу
19Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №19 Тернопільської міської ради Тернопільської області01.09

09.45

Територія закладу
20Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №20 Тернопільської міської ради Тернопільської області01.09

09.00

Територія закладу
21Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №21 Тернопільської міської ради Тернопільської області01.09

10.00

Територія закладу
22Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №22 Тернопільської міської ради Тернопільської області01.09

09.00

Територія закладу
23Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №23 Тернопільської міської ради Тернопільської області01.09

10.00

Територія закладу
24Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №24 Тернопільської міської ради Тернопільської області01.09

10.00

Територія закладу
25Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №25 Тернопільської міської ради Тернопільської області01.09

10.00

Територія закладу
26Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №26 Тернопільської міської ради Тернопільської області01.09

10.00

Територія закладу
27Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №27  ім. Віктора Гурняка  Тернопільської міської ради Тернопільської області01.09

09.00

Територія закладу
  28Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №28 Тернопільської міської ради Тернопільської    області01.09

10.00

12.00

Територія закладу
 29Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 29з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області01.09

09.00

Територія закладу
30Тернопільський навчально-виховний комплекс  «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа I-II ступенів №30»  Тернопільської міської ради Тернопільської області01.09

10.00

Територія закладу
31Тернопільська класична гімназія Тернопільської міської ради Тернопільської області01.09

10.00

Територія закладу
32Тернопільський технічний ліцей Тернопільської міської ради Тернопільської області01.09

10.00

Територія закладу
33Гімназія «Гармонія» Галицького коледжу Тернопільської міської ради02.09

10.00

вул.Богдана Лепкого,12
34Тернопільська спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня повного дня  з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області01.09

09.30

Територія закладу
35Тернопільська спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня повного дня  з поглибленим вивченням основ економіки Тернопільської міської ради Тернопільської області01.09

10.00

Територія закладу
36Тернопільська вечірня школа  Тернопільської міської ради Тернопільської області01.09

11.00

Територія закладу
37Тернопільська спеціальна загальноосвітня  школа

Тернопільської міської ради Тернопільської області

03.09

08.30

Актова зала
38Тернопільський педагогічний ліцей спортивного профілю Тернопільської міської ради Тернопільської області03.09

10.00

Актова зала ТНПУ
39Тернопільський навчально-виховний комплекс 7  

Тернопільської міської ради Тернопільської області

01.09

10.00

Територія закладу
40Тернопільський навчально-виховний комплекс 28

Тернопільської міської ради Тернопільської області

01.09

09.00

Територія закладу
41Тернопільський навчально-виховний комплекс №32

Тернопільської міської ради Тернопільської області

01.09

10.00

Територія закладу
42Тернопільський навчально-виховний комплекс 35

Тернопільської міської ради Тернопільської області

01.09

09.30

Коментарі вимкнені.