Хворобам – «стоп-сигнал»: про соляну кімнату та користь від неї
Виявляється, в Тернополі існує декілька «снігових», точніше, «соляних царств». Зізнайтеся, ну Бога ради, хто із вас не хотів би назавжди покінчити з такими прикрощами фізіологічного характеру, як-от, припустімо, фарингіти, дерматити, риніти, бронхіальна астма, пневмонія, псоріаз, екзема… Впевнена, що всі, залежно від давності і хронічності перебігу захворювання.
Про користь від лікування сіллю розповідає Зоя Степанівна, яка майже десять років свого життя займалася розповсюдженням фітопрепаратів, а зараз захопилась соляною галуззю.
- Які проблеми лікуються завдяки солей? Яким категоріям людей соляна терапія бажана і чи існують заборони?
– В першу чергу, корисна вона для органів дихання. З допомогою соляної терапії відбувається очищення всього організму. Сіль очищає навіть енергетику! Аналог хвої – сіль. Адже дихаєте ви фактично гірським повітрям. Сіль сприятлива для «розхитаної» нервової системи, хвороб шкіри, бронхолегеневої системи, ЛОР-органів. Використовується вона і як профілактика простудних захворювань (ГРЗ, ГРВІ). Невід’ємна складова соляної печери – галогенератор іонів солі, який відтворює мікроклімат природних соляних шахт. Лікувальний ефект справляє і соляна лампа, що освітлює приміщення. Це – глиба кам’яної солотвинської солі на підставці з натурального дерева. Завдяки ній іони солі набагато швидше приводять до нормалізації порушених процесів стану здоров’я, особливо в дітей, – повідомляє Зоя Степанівна. – Працівникам офісу соляний світильник допоможе підвищити уважність, зняти втому. А ще соляне світило нейтралізує електромагнітні випромінювання, як і спричинює загибель шкідливих мікроорганізмів, сприяє осадженню пилу, розсіює тютюновий дим. Соляна лампа оздоровить сон (допоможе перемогти безсоння) та ліквідує роздратування. Її рекомендують як для лікування, так і для профілактики людям з ослабленим імунітетом.
– Я в захваті від того, які «чудеса» може творити здавалося б, звичайна морська сіль!
– Авжеж! Між іншим, у процесі релаксації відвідувачі ще й споглядають приємний інтер’єр природного каменю. Так ніби знаходяться у казковій печері, – вдоволено усміхається. – Ледь відчутний присмак солі на губах, тьмяне придавлене світло, – продовжує пані Зоя, – створюють неймовірну ауру таємничості й загадки. Притишено лунає музика. Це дуже розслабляє!
- Чи є обмеження у часі для перебування в такій печерці із солей?
– Один сеанс солетерапії триває до години часу, перші два сеанси – адаптаційні, по 20-30 хвилин. Сеанси проводяться курсами від 10 до 20 відвідувань, з періодичним повторенням. Заборонами є, для прикладу, туберкульоз. Небажано перебувати в кімнаті із солей у період захворювання грипом (у випадку високої температури), коли турбує емфізема, гіпертонічна хвороба, гострі та хронічні захворювання нирок, при наявності або підозрі на новоутворення…
Ну і наостанок: дорогі тернополяни та гості нашого файного міста! Дихаючи чистим повітрям, що насичене мікроелементами морської солі, ми автоматично регенеруємо свій організм, адже соляне повітря не містить забруднень, які так характерні для сучасного міського середовища.
Софія Пасічник
Коментарі вимкнені.