Поки тернополяни святкують, в ОДА тихцем видали ліцензію фірмі, що займається встановленням торфяних котлів

Поки тернополяни святкують, в ОДА напередодні тихцем видали ліцензію фірмі, що займається встановленням торфяних котлів у котельнях Тернополя. Відповідний документ опублікований на сайті ОДА.

Оскільки очільник області Степан Барна у відпустці, розпорядження підписав його заступник Іван Крисак.  Чому так сталося, є ймовірних два варіанти:

Варіант 1. Поки Барна у відпустці, Крисак з його мовчазної згоди підписав відповідне розпорядження. Ні для кого не секрет, що в Барни і Надала є свої домовленості.
Варіант 2. В той час, як Барна у відпустці, Деревляний почав свою гру. Тому Крисак (як однопартієць Деревляного) і підписав відповідне розпорядження. Зроблено це на догоду Надалу, який мав би помогти Деревляному поміняти через ТВК міських депутатів, з чим зараз в Деревляного є проблема.
Вихід – суд.

Нагадаємо, що останнім часом у Тернополі новина про переведення частини котелень на альтернативні види палива досягла значного резонансу. Тернополяни проти таких нововведень – під стінами міськради активісти навіть палили діжки, аби продемонструвати небезпеку торф’яних котелень.

Коментарі вимкнені.