Тернопільські перевізники хочуть підвищити тариф за проїзд до 10 грн.

Сьогодні 7 тернопільських перевізників прийшли до начальника управління транспорту, комунікацій та зв’язку Ігоря Мединського, щоб підвищити тарифи на проїзд у міському транспорті. Ініціативна група перевізників запропонувала ціну за проїзд в маршрутках – 10 гривень готівкою, 9 – електронним квитком, 8 – карткою тернополянина. У тролейбусах – 8 готівкою, 7 гривень – електронним квитком і 6 гривень – карткою тернополянина.

16 жовтня у «Тернопільелектротрансі» відбулися громадські слухання про підвищення тарифів на проїзд у міському транспорті. Тоді 5 перевізників пропонували підвищити ціну в маршрутках на 9 гривень готівкою, 8 – електронним квитком, 7 – карткою тернополянина. У тролейбусах – 8 готівкою, 7 гривень – електронним квитком і 6 гривень – карткою тернополянина.
Вчора на виконкомі Тернопільської міської ради мали розглянути підвищення тарифів на проїзд, проте цього питання не порушувал., розповіла прес-секретар міськради Мар’яна Зварич. Наступне засідання виконкому відбудеться за тиждень.

Сюжет Новини ТТБ, обласне радіо

Коментарі вимкнені.