Тернопільський випускний-2017 – між дощами: фотодобірка

Напевно, найбільше полегшення сьогодні відчули тернопільські перукарі, візажисти, манікюрниці, кравчині і дизайнери – день випускного настав, можна відпочити! Центральними вулицями міста в урочистому вбранні пройшли сьогодні випускники тернопільських шкіл. Так завершили навчання у загальноосвітніх навчальних закладах 1173 учні. У 2017-му випускників поменшало на 31, порівняно з минулим роком.

З нагоди випускного поліцейські на годину перекрили рух на вулицях Руська та С. Бандери.

Сьогодні випускники змушені були додати до гардеробу деталь, потреби в якій торік не було, – парасольки. Незважаючи на промовисті дощові хмари ранку суботи, відкривати їх не довелося. На випадок зливи організатори випускного були готові проводити його у ПК “Березіль”.

Кожна школа представляла себе по-особливому. Приміром, ЗОШ №29 на випускну ходу взяли з собою собаку.

Відтак церемонія вручення золотих і срібних медалей, інших нагород відбулася за зачиненими дверима міського стадіону – сюди могли ввійти лише вчителі, школярі, їх батьки та запрошені. Загалом у цьому році на медаль “потягнули” 117 школярів, з них 73 – “золоті” і 44 “срібні. На 54 медалісти менше, ніж прогнозували в управлінні освіти і науки Тернопільської міської ради до результатів ЗНО.

Вісьмох учнів нагородили преміями по 1000 гривень за найкраще вишите вбрання. Загалом у конкурсі брали участь 20 хлопців і дівчат. Були такі номінації: “Найкраща чоловіча вишита сорочка”, “Коктейльне плаття”, “Вечірня сукня”, “Найкращий автентичний костюм”. Такий конкурс відбувається у Тернополі з 2008 року.

Розважав шкільну громаду зірковий гість – лідер гурту “Тартак” Сашко Положинський.

Ірина Юрко.

Фото автора.

 

\

 

 

-1 thoughts on “Тернопільський випускний-2017 – між дощами: фотодобірка

  • 12:47 | 25.06.2017 о 12:47
    Permalink

    Дуже вдалі фото біля Нептуна. Увійдуть в історію як Тернопіль 2017. Може накінець вже приймуть рішення модернізувати цей пережиток совка)

Коментарі вимкнені.