Тернополянка увійшла в фінал престижного міжнародного конкурсу, де побореться за грошовий приз із москвичами

marichka1Тернопільська журналістка, художниця Марічка Юрчак стала фіналісткою першого туру міжнародного конкурсу есе InLiberty 2016, присвяченого несправедливості — “однійю з найважливіших ідей, з приводу якої ніколи не дійти згоди”.

До участі в конкурсі запрошувалися студенти, аспіранти і недавні випускники вишів. Конкурсне есе потрібно було написати російською, об’ємом не менше, як 5 друкованих сторінок.

15 липня журі (журналіст, заступник головного редактора газети «Коммерсант» Дмитро Бутрин, директор освітніх програм InLiberty Ілля Венявкін, соціолог Елла Панеях) обрало фіналістів, які отримають запрошення взяти участь у літній школі InLiberty 20-27 серпня 2016 року в навчальному центрі Free University на озері Базалеті в 40 км від Тбілісі, а також грант, що покриває витрати на проживання, харчування та участь у всіх включених в програму школи заходах. І наша Марічка Юрчак у цьому списку, поряд з фіналістами зі столиць — Києва, Вільнюса, Стразбурга, Єревану, Москви тощо.

Ті, хто займе перше, друге і третє місця, отримають грошові премії в розмірі 1000, 500 і 300 доларів відповідно. Тримаємо кулачки за Марчку!

Коментарі вимкнені.