«У людях, які багато працюють, закладений успіх», — візажист Наталія Тимофеєва

“Погляд” про співрозмовницю: Наталія Тимофеєва за фахом художник-оформлювач, раніше – дизайнер комп’ютерної графіки у медіа корпорації “RIA“, нині – візажист у  тернопільській “FAME beauty studio”, компетенція: макіяж, бровмайстер.

Родом – із засекреченого військового містечка

Я народилася на півночі Росії. Зростала у маленькому військовому містечку Заозерськ Мурманської області, яке є таємним об’єктом і не позначене на картах. Заозерськ заснований в 1958 році як база підводних човнів «Ліца» 1-ої Червонопрапорної флотилії Північного Флоту. Мій батько – військовий.

У нас в Заозерську було лише дві школи. Взимку було дуже багато снігу, діти будували з нього метрові тунелі. Вoсени рясно росли гриби, які ми часто ходили збирати з сім`єю, милувалися краєвидами, Сопками (гори). Дні були короткі, ночі довгі і холодні. Є що згадати. Найпрекрасніше там – природнє явище північного сяйва, от би ще бодай раз його побачити! Туди не можливо приїхати навіть зараз, Заозерськ – досі військовий об’єкт. Тато родом із західної України – зі Зборова.  Коли його демобілізовували, керівництво пропонувало роботу в воєнкоматі або Санкт-Петербурга, або на батьківщині. Він обрав Україну, так ми і переїхали в Тернопіль. Це сталося у 1988 році, я була школяркою. Всі мої однолітки звідти теж виїхали в різні куточки світу.

Перше враження про Тернопіль

Порівняно з моїм невеличким містечком, Тернопіль спочатку здавався масштабним містом. А ще тут суттєво тепліше, бо на півночі Росії ми всі ходили у валянках. Тернопіль – дуже зелене місто, красиве і рідне. Тут народилась моя донька. Тут моя сім’я, моє життя.

Середню освіту закінчила у Тернопільській школі №10. Згодом вступила у Кооперативний технікум, де вчилася на дизайнера. Потім вступила до Української Академії Друкарства у Львові на факультет книжкової графіки.

Свого часу змінила кілька робіт. Але завжди мріяла створювати красу, чим нареші зараз і займаюся. Люблю свою роботу — це, повірте, неабияке щастя.

Подобалась робота дизайнера у медіа корпорація “РІА”, адже там багато креативної молоді, почувалася, наче у творчому “вулику”. Однак, з часом зрозуміла, що працюючи весь час за комп’ютером, реальний світ проходить повз. Відтак вирішила: настав час втілити мрію з дитинства – стати візажистом. Мрії збуваються! Потрібно лище сильно захотіти всі потрібні двері обов’язково відкриються.

Я у захваті від своєї теперішньої роботи у “FAME beauty studiо”. У нас прекрасний колектив, а керівник Олена Васьковська надихає до нових творчих звершень. Вона цікава і багатогранна особистість.

Тепер багато подорожую, щоразу вчуся нового. Заводжу нові знайомства. Відвідую семінари, майстер-класи. Стільки цікавого і нового відкривається, що інколи не віриться, що усе це зі мною. Радію, наче в дитинстві.

Створювати красу надзвичайно приємно, як і бачити захват своїх клієнток. Вони надихають мене щодня і вчать новому. Вдячна їм за це.

Мені завжди імпонували люди, які стильно і грамотно вдягаються, і, головне — не втрачають свою індивідуальність.

Дорога річ, яку неправильно поєднали з рештою гардеробу, втрачає у своїй справжній вартості. Як і не правильно підібрана косметика.

Брови VS мода

Зараз неактуально робити брови яскравими. Хоча у Тернополі “бум” із цим. Насправді нині модна натуральність у всьому – особливо у бровах.

Зимові тенденції-2017 у мейк-апі

Головне в нанесенні макіяжу не час, витрачений на це, не наявність косметичних засобів, а знання особливостей свого обличчя, вміння правильно користуватися косметикою, знати почуття міри.

У моді цьогоріч — нюдівський макіяж – вигляд здорової сяючої шкіри з природніми акцентами.

На вершині моди – блискітки на повіках, скулах тощо.

Колір губ – натуральних, теплих і природних відтінків.

Деякі клієнти заздалегідь знають, який має бути макіяж, дехто повністю довіряє це мені. Для кожного стараюся втілити все найкраще, що вмію і можу. Найголовніше у цьому – не зробити жінку чи дівчину старшою на вигляд, ніж вона є насправді.

Наношу макіяж впродовж 1 год. – 1,5 год.

Марки косметики, якою користуюсь: Make-up Atelier, Mac, Nyx, Urban decay, Zoeva, Anastasia Beverly Hills, Inglot, Paese, Kiko

Краса – у правильному догляді за собою змалечку

Дітям важливо розповідати про потребу догляду за собою змалечку, особливо в школі. Чому б на уроках трудового навчання не ознайомити дівчаток з правильним доглядом за шкірою, волоссям, розповісти, які креми можна вже використовувати, які — ні, як правильно наносити макіяж?

Завдання дбайливої мами: отримати консультацію у косметолога, який правильно визначить засоби догляду за шкірою її дитини. Важливо, щоб підлітки не робили корекцію брів самотужки, нехай вперше це зробить фахівець.

Девіз Наталії Тимофеєвої: “У людях, які багато працюють, закладений успіх”.

Сторінки Наталії Тимофеєвої у соцмережах: ВКонтакті , Facebook.

Автор: Ірина Юрко.

Фото з приватної фотогалереї Наталії Тимофеєвої.

Коментарі вимкнені.