У Великих Гаях у травні відкриють новий будинок сільської ради за 10 мільйонів (Фото)

На вулиці Галицька, 47 с. Великі Гаї уже красується нове приміщення сільської ради. Повноцінно вона запрацює тут ще до 15 травня, про це “Погляду” повідомив голова Великогаївської ОТГ Олег Кохман.

— Будинок обійшовся орієнтовно у 10 мільйонів гривень, — зазначив Олег Кохман. — Половина з цих коштів – державна субвенція на розвиток громад, інша частина – з бюджету сільської ради. Частково це реконструкція старого приміщення і добудова нового поруч. Крім адмінчастини, у цьому приміщенні будуть розміщені Центр надання адміністративних послуг, відділ освіти ОТГ, інші відділи громади. Повністю плануємо перейти сюди до 15 травня.

Впродовж крайнього року, доки тривають будівельні роботи в новому приміщенні, сільська рада функціонує у комунальному пожежному депо за адресою: вул. Галицька, 44.

Нагадаємо, до складу Великогаївської ОТГ входять 14 сіл Тернопільського району: Великі Гаї, Баворів, Застав’є, Дичків, Красівка, Грабовець, Білоскірка, Козівка, Скоморохи, Прошова, Смолянка, Теофілівка, Товстолуг, Застінка.

Коментарі вимкнені.