Як співпрацюватимуть ТНТУ ім. І. Пулюя та Тернопільський район

6 липня підписано меморандум про співпрацю між Тернопільською районною державною адміністрацією та Тернопільським національним технічним університетом імені Івана Пулюя.

Договір передбачає, зокрема, взаємовигідну співпрацю в напрямках енергозбереження; термо модернізації існуючого обладнання у будинках та спорудах; створення більш ефективного управління, заснованого на сучасних інформаційних технологіях.

«Університет вже давно розвиває соціальне партнерство з різними рівнями місцевого самоврядування, державної влади, – сказав ректор Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя Петро Ясній, – ми готуємо проекти щодо перспективного розвитку територіальних громад, що актуально в час децентралізації. В університеті – значний науковий потенціал, обдаровані студенти, які можуть практикуватися, можливо, і з часом, знайти гідне застосування своїх знань на промислових, сільськогосподарських підприємствах, в апараті управління Тернопільського району…».

Голова Тернопільської РДА Олександр Похилий наголосив, що нині багато підприємств Тернопільського району пропонують високооплачувану роботу. Єдина умова: ці місця мають зайняти люди молоді, креативні, працьовиті. Омолоджувати потрібно і владу.

Віднині розпочинається послідовна конструктивна співпраця між Тернопільською районною державною адміністрацією та Тернопільським національним технічним університетом імені Івана Пулюя. Меморандум підписали ректор Петро Ясній та голова Тернопільської РДА Олександр Похилий.

Коментарі вимкнені.