Суд скасував рішення тернопільських депутатів ще за 2012 рік

Суд задоволив апеляцію прокуратури Тернопільської області та скасував незаконне рішення Тернопільської міської ради, на підставі якого комунальне підприємство отримало в оренду земельну ділянку площею 11,63 га та вартістю 300 тис. гривень.

   У суді доведено, що Тернопільська міська рада прийняла рішення від 20.12.2012 «Про надання в оренду комунальному підприємству фірмі «Тернопільбудінвестзамовник» земельної ділянки площею 11,63 га для обслуговування водонапірної вежі, доріг та ведення садівництва за адресою автодорога Умань-Львів-Краковець» з численними порушеннями вимог законодавства. 
Зокрема, зазначене рішення прийнято без розробленого та затвердженого у встановленому порядку проекту землеустрою чи технічної документації. У нормативному документі також не вказано категорію земель та назву угідь, за рахунок яких надається вказана земельна ділянка. Окрім того, у статуті комунального підприємства відсутній запис про вид діяльності щодо ведення садівництва.
У зв’язку з наведеним, Львівський апеляційний адміністративний суд задоволив апеляційну скаргу прокуратури області та, визнавши незаконним вищезазначене рішення органу місцевого самоврядування, його скасував. 

Коментарі вимкнені.