Судове свавілля у Тернополі набирає обертів

В 10 годині розпочалось судове засідання над головами страйкому – Володимирою Стаюрою, Марією Баб’юк та Марією Чашкою. Їх звинувачують у  блокуванні адмінбудинку Тернопільської обласної державної адміністрації 2-3 грудня.

В залі суду зараз дуже гаряче – розглядається поки  справа Марії Баб’юк. Тільки що із засідання вигнали трьох людей: Богдана Попадина, Олександра Башту і Михайла Головка.

Як повідомляє Світлана Чихарівська, суддя настільки тихо говорить, що доводиться добряче прислухатися.

“От тернополянин Олександр Башта і зауважив, мовляв, говоріть голосніше, у мене проблеми зі слухом. Натомість суддя попросив його покинути зал….Отак і чують голос народу!!!”.

Нагадаємо, вчора Тернопільський окружний адміністративний суд зупинив дію рішення сорок восьмої сесії Тернопільської обласної ради п`ятого скликання “Про недовіру голові Тернопільської обласної державної адміністрації Валентину Хоптяну”.

-1 thoughts on “Судове свавілля у Тернополі набирає обертів

  • 11:57 | 12.12.2013 о 11:57
    Permalink

    А що – в нас забороняються мітинги??? А що – будівля ОДА якимсь чином пошкоджена – помальована-побита-потрощена-зруйнована? ну…може обпльована-погоджусь, але вже все висохло давно…Чи може мітингувальники,яких, до речі, було не 1-2-3, і не 100 а більше – чи вони якимсь чином перешкоджали роботі? – Бажаючі працювати могли пройти ( мені сказали свідки), То ЗА ЩО цих активістів, які висоловили думку більшості тернополян – за що їх судити? Суд-куплений, суддя-куплений, волі-нема…от такі висновки… робіть висновки,до чого ми йдемо…

Коментарі вимкнені.