Сиротюк втратить заступника на тиждень

З 22 червня по 1 липня заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Леонід Бицюра відвідає з навчальним візитом Угорщину, Словаччину і Польщу – в рамках проекту “Майстерня Європейської політики”.

Участь у такому проекті відкриває багато перспектив, оскільки Угорщина, Словаччина і Польща – представники “Вишеградської четвірки” – мають успішний досвід вирішення проблем, які пов’язані з євроінтеграційними процесами, переконаний Леонід Бицюра. Це і відповідність законодавства вимогам ЄС, і підготовка інфструктури, інших галузей тощо. До того ж лідери “Вишеградської четвірки” супроводжують Україну у всіх спробах укласти Угоду про Асоціацію з Європейським Союзом.

Довідково: “Майстерня європейської політики” – це проект, започаткований Інститутом Політичної Освіти на початку 2012 року за підтримки низки Фондів та Посольств європейських країн.

Він передбачає освітні, практичні та дискусійні заходи, які покликані сформувати з учасників сучасних європейських політичних лідерів в майбутньому, що володітимуть новітніми демократичними підходами до врядування та ведення політичної діяльності.

Метою проекту є створення проєвропейської мережі з числа нової хвилі перспективних політичних діячів та активістів, яка впливатиме на місцеву, регіональну та державну політику для забезпечення ефективної реалізації курсу на інтеграцію до ЄС.

-1 thoughts on “Сиротюк втратить заступника на тиждень

  • 20:50 | 23.06.2014 о 20:50
    Permalink

    А який з Бицюри толк до цього часу не робив і не петрав ніц і після навчання як козла молока/ До кого він тепер перескочить з Свободи до Порошенка?

Коментарі вимкнені.