Танцюємо для успіху наших дітей, – тернопільська команада «ID GREW»

Танець – це коли душа і музика разом. Це чудове дійство, де можна побачити  характер людини, драйвовість, вир пристрасних почуттів, неповторних рухів, віддачу енергії на всі сто відсотків. Саме такі відчуття, поєднавши у різні напрямки молодіжних стилів, танцю показує у своїх виступах, створена зовсім недавно, команда тренерів-професіоналів з вуличного стилю м.Тернополя «ID GREW».

Основною ідеєю створення колективу стала думка  організації всіх тренерів міста, які займаються напрямком молодіжного стилю – вуличні танці. Об’єднавшись в групу, найкращі тренери ,танцювальних колективів  сучасного танцю  Лилик Ірина, Блаженко  Вікторія, Клименко Алла, Гнатюк Анастасія, Затильна  Соломія, Бабій(Смерека)Руслана, Лотоцька Ірина, Аліса Вербіцька, вирішили показати свою любов до музики, до танцю  та своїми виступами надавати віри та сили своїм вихованцям.

«В нас не має керівника, – каже Ірина Лилик, – ми працюємо спільними зусиллями та опираємось на досвід, який кожна з нас має, працюючи  у своїх студіях. Головним завданням для нас є передати нашим діткам професійність через танець. Адже тільки самовіддачею та вподобаннями до улюбленої справи, вірою в себе та у свій результат можна досягнути висотних успіхів.» За півроку існування команда, постійними тренуваннями та  наполегливою працею, займає неодноразово  високі відзнаки та перші місця у змаганнях , яких приймає.. Ще одну  відзнаку- 1 місце у стилі hip-hop  «ID GREW « отримала  10 грудня у Всеукраїнських рейтингових змаганнях  з сучасного танцю, що відбувалися в м.Тернополі,  проводили  організатори  ВФСМ, керівники  Кушнерик Віктор та Понита Галина.

Як зазначає Ірина Лилик: « Для нас великою перемогою є підримка та вдячність від наших дорогих діток.. Адже вони бачать, що у змаганнях беруть участь не тільки вони, але і їхні тренери. Танцем  ми хочемо їх  підбадьорувати та надавати їм наснаги під час їх виступів.  Хоть ми і є з різних танцювальник клубів «Bright emotions», «Goiden», «Вогонь серця», «Альянс», Freedom», але нас окрилює та об’єднує вседитяча любов та їхнє бажання розвиватись та підтримка батьків наших вихованців. Незважаючи на постійну роботу у своїх танцювальних студіях ,ми поспішаємо і на свої тренування, щоб вдосконалювати професійні вміння та навчатись нового один від одного, крім того приймаємо участь у різних майстер-класах всеукраїнського рівня ,щоб ставати кращими для наших вихованців та передавати їм любов до улюбленої справи»

 

Коментарі вимкнені.