Тарас Юрик застерігає жителів області від шахраїв

Не укладати «швидкі договори» купівлі-продажу жителів області закликає народний депутат України від Партії «Солідарність» – «Блок Петра Порошенка» Тарас Юрик. За його словами, кількість звернень краян з проханням захистити від шахраїв постійно збільшується.

« Нещодавно до мене звернулася мешканка Бережанщини, яка потрапила у пастку шахраїв. Прочитавши на одному з сайтів оголошення про продаж сільськогосподарської техніки на вигідних умовах, жінка звернулася до цієї фірми за додатковою інформацією. Працівники контори одразу наполягли на укладенні договору «фінансового лізингу» та запевнили, що надали всю інформацію щодо продажу техніки. Того ж дня жінка перерахувала необхідну суму на рахуноккомпанії, і тільки потім їй повідомили, що ці кошти – не оплата за покупку техніки, а комісійна винагорода фірмі за надання інформації та укладення договору», – пояснює Тарас Юрик.
За його словами, таке шахрайство виглядає дуже просто: людям розповідають про вигідні умови лізингу, купівлі-продажу, кредиту чи вступу у кредитну спілку, одразу заключають договір з клієнтом і направляють до банку для перерахунку грошей. При цьому, люди не усвідомлюють, що платять за консультацію, а не товар.
«Відтак, я направив депутатські звернення органам національної поліції з вимогою забезпечити захист від такого роду шахраїв та вжити відповідних заходів задля розслідування повідомленого мені факту, – продовжив Тарас Юрик. – На жаль, подібні звернення від громадян надходять все частіше, тому закликаю жителів області бути уважними , не поспішати підписувати будь-які документи, укладаючи «швидкі договори» та не перераховувати коштів сумнівним конторам».

Коментарі вимкнені.