Тернопільщина: 5-річна дівчинка майже дві години сама ходила лісовою смугою

Повідомлення про те, що з хутора Діброва Жолобецької сільської ради пропала п’ятирічна дитина, надійшло до співробітників Кременецького райвідділу міліції від опікуна.

Чоловік розповідав, що вони приїхали на хутір із села Старий Тараждопомагати знайомим саджати картоплю. Дитина гралася неподалік в той час, як рідні обробляли земельну ділянку. За роботою й не помітили, як дівчинка зникла.

– Отримавши повідомлення про зникнення дитини, оперативно було зібрано особовий склад райвідділу, – розповідає начальник Кременецького райвідділу міліції Володимир Галевич. – Коли прибули на місце події,  чоловік та жінка, які опікуються дитиною, розповіли, що самотужки намагалися розшукати дівчинку, проте безрезультатно.

Неподалік поля, де працювали дорослі, – лісова смуга. Правоохоронці найперше кинулися шукати дитину саме там.

– Разом з працівниками служби надзвичайних ситуацій ми розділилися так, щоб бачити один одного і стали оглядати сосновий бір. Надворі смеркало, почалася громовиця, тож хвилювання за життя маленької дівчинки було ще більшим, – розповідає оперуповноважений Кременецького райвідділу внутрішніх справ Юрій Борисевич.- Десь за півтори години пошуку, майже на виході з лісу на наші заклики відгукнувся дитячий голос. Софійка, а саме так звати маленьку мандрівницю, стала бігти до нас, кинулася мені на руки.

Дитина перший раз бачила правоохоронця, проте відчула в ньому свого рятівника і, схлипуючи від сліз, стала обнімати.

Софійку повернули її опікунам. Ті безмежно вдячні  правоохоронцям за порятунок дитини.

– Дуже дякую всім, хто допоміг нам повернути донечку,- каже мама-піклувальниця.

Та найбільша подяка міліціонерам – що сама Софійка помахала їм на прощання рукою.

Коментарі вимкнені.