Тернопільщина готується до сільських спортивних ігор

Перший заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Іван Крисак 2 червня ознайомився із проведенням ремонтних робіт у приміщеннях місцевого стадіону у Скалаті Підволочиського району.Там цього року відбуватимуться 25-ті сільські спортивні ігри. Фінал змагань проведуть 28 червня.

“Спортивне свято – це показове дійство для кожної сім”ї задля популяризації здорового активного способу життя. Заняття спортом не лише зміцнює тіло, а й формує стійку націю, готову до боротьби та захисту рідного краю, – зазначив Іван Крисак. – Тому ми ініціюємо проведення подібних заходів на високому рівні. На даний момент на території ведуться ремонтні роботи адміністративного корпусу стадіону та облаштування волейбольного майданчику. Проведуть роботи оперативно, відтак, до відкриття ігор забезпечимо комфортні умови для учасників. “

Після огляду території стадіону провели робочу нараду за участю представників Підволочиської райдержадмінітсрації та районної ради. Іван Крисак дав ряд доручень  керівникам структурних підрозділів  щодо організації змагань.

До слова, 25-ті сільські спортивні ігри Тернопільщини приурочені до ювілею Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос», якому в 2015-му виповнюється шістдесят п’ять. До основної частини включені змагання з футболу, волейболу, гирьового спорту, армспорту, перетягування каната, міні-футболу та змагання спортивних сімей.

Коментарі вимкнені.