Тернопільщина виділила бійцям АТО майже 70 га

Станом на 28 серпня 2015 року землевпорядною службою та органами місцевого самоврядування Тернопільщини відведено 527 земельних ділянок у власність родин учасників АТО на загальну площу 67, 6800 га.  З них для ведення індивідуального садівництва призначено 396 земельних ділянок, для ведення особистого селянського господарства – 13 ділянок, під  будівництво та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд – 118 земельних ділянок.

З моменту запровадження ініціативи щодо забезпечення земельними ділянками учасників АТО, землевпорядниками Тернопільщини надано 1559 дозволів на розроблення документації із землеустрою на загальну площу 261,0310 га.

На сьогоднішній день ділянки сільськогосподарського призначення, відведені для виділення у власність родин учасників АТО, у Тернопільському районі знаходяться на території Миролюбівської сільської ради. Інформація щодо зарезервованих земельних масивів, призначених для виділення учасникам АТО на території інших районів Тернопільської області, знаходиться на офіційному веб-сайті Головного управління за посиланням: http://terland.gov.ua/1329

Коментарі вимкнені.