Тернопільщину переслідує кара Божа

24 червня у Гусятинському районі розряди блискавки стали причиною виникнення двох пожеж

Так о 06:54 розряд блискавки призвів до пожежі в господарській будівлі у селі Клювинці Гусятинського району, внаслідок чого вогнем знищено 30 м.кв покрівлі та 0,2 т грубих кормів. Завдані збитки орієнтовно складають 5 тисяч гривень.

Пожежу ліквідовано черговим караулом 10-ї державної пожежно-рятувальної частини, врятовано 1 будівлю, всього матеріальних цінностей орієнтовно на суму 60 тисяч гривень.

А о 10:54 блискавка влучила у регулятор тиску газу поблизу господарської будівлі у селі Гадинківці Гусятинського району, внаслідок цього виникла пожежа, в результаті якої вогнем було пошкоджено регулятор тиску газу. Завдано матеріальних збитків орієнтовно на суму 500 гривень. Пожежу місцеве населення ліквідувало власними силами до прибуття пожежно-рятувального підрозділу, –  повідомляє прес-служба ДСНС  в Тернопільській області.

Як уберегти себе і власне майно від ураження розрядом блискавки

Саме в літні місяці блискавка може становити серйозну небезпеку для людини та її майна. Від ударів блискавки гинуть люди, виникають пожежі, стаються інші нещастя. Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області застерігає – для того, щоб уберегти себе і власне майно від удару блискавки, необхідно пам’ятати: найкращим захистом Вашої будівлі від влучання розряду блискавки є блискавкозахист. Його монтаж слід доручити лише організаціям, які мають відповідну ліцензію на цей вид робіт.

Щоб уберегтися від ураження блискавкою на відкритій території, не ховайтеся під окремо стоячими деревами, не торкайтеся металевих предметів, тримайтесь подалі від води, вимкніть радіо і телевізор, не користуйтеся електроприладами та мобільним телефоном.

Коментарі вимкнені.