Тернопільщина об’єднала дорожників з усієї України

З 28 по 30 липня відбувся ІІ всеукраїнський турнір з міні-футболу та І всеукраїнський турнір з настільного тенісу серед організацій, які входять до сфери управління Державного агентства автомобільних доріг України.
24 команди дорожників футболістів та тенісистів з 23 областей України зібралися у Тернополі, аби помірятися спортивними вміннями та з’ясувати, хто вміє не лише покращувати українські дороги, а й забивати голи. До речі, перший символічний гол на турнірі забив керівник Укравтодору Славомір Новак. Він відкрив чемпіонат та звернувся до шляховиків такими словами: «Я радий бути тут сьогодні серед вас. Буквально декілька тижнів назад пан Федоренко прийшов з паном Юликом і розповіли про добру традицію – футбольний турнір серед дорожників. Я і сам хотів би зіграти разом з вами. Про всяк випадок, у мене є з собою пера взуття. Шановні присутні, бажаю вам успіху, дякую вам, за те, що ви сьогодні приїхали, що ми кожен день намагаємося покращити дороги в Україні, щоправда ресурсів не завжди вистачає. Але ефект, думаю вже видно,» – зазначив Славомір Новак.
Жеребкування між командами відбулося у п’ятницю, 28 липня. Протягом трьох днів професійні судді визначали кращих тенісистів та футболістів, котрих нагороджували у неділю.
«Мета цих змагань – згуртувати дорожні колективи. Щоб дорожники не тільки жили роботою, а й розуміли, що окрім щоденної праці в них є й інше життя, друзі в інших містах. Дуже приємно, що в Тернопіль з’їхались представники практично з усієї України. Це об’єднує і дає розуміння того, що ми одна велика команда», – зазначив начальник Служби автомобільних доріг у Тернопільскій області Богдан Юлик.
Справедливу перемогу у ІІ всеукраїнському турнірі з міні-футболу серед організацій, які входять до сфери управління Державного агентства автомобільних доріг України здобула команда дорожників з міста Житомир, заслужене срібло отримали «Донецькі котки», а бронзу – шляховики з Кіровоградської області.

Коментарі вимкнені.