Тернопільська конкуренція: у місті запрацювала ще одна аварійна бригада

Від двадцятого вересня цього року розпочне свою роботу аварійно-диспетчерська служба на базі ПП “Люкс”. Працівники служби будуть здійснювати ліквідацію аварійних ситуацій внутрішньо-будинкових мереж центрального опалення та гарячого водопостачання в багатоквартирних житлових будинках.

Заявки на здійснення робіт приймаються за номерами телефонів (0352) 26 86 09 (з 08.00 до 17.00 год.) та (0352) 42 68 07 (від 17.00 до 8.00 та цілодобово у вихідні).

Довідка: ПП «Люкс» надає послуги з управління та утримання житлових будинків, ефективного та оперативного надання житлово-комунальних послуг мешканцям міста Тернополя. Підприємство здійснює свою діяльність від 2001 року і на сьогодні є одним з найбільших в місті та обслуговує 58 житлових будинки в різних мікрорайонах. Наша мета – повне задоволення потреб населення в комунальних послугах і постійне покращення їх якості. Наші партнери – 36 Об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, які вирішили доручити обслуговування своїх будинків саме нам.

Коментарі вимкнені.