Тернопільська молодь може годину попрацювати у бібліотеці

Відсьогодні і до 30 вересня у Тернополі можна спробувати себе у ролі бібліотекаря. Таку акцію, в рамках інших до Всеукраїнського дня бібліотек, проводить Тернопільська обласна бібліотека для молоді.

Так, студенти протягом години можуть працювати у будь-якому відділі бібліотеки. Як пояснила «Погляду» директор ТОБДМ Леся Гук, у зарубіжних країнах волонтерство є досить поширеним. Люди виконують певний обсяг роботи, не отримуючи за це матеріальної винагороди. Тому і в Тернополі вирішили дати молоді можливість проявити себе і на волонтерських засадах годину попрацювати бібліотекарем.

Пані Леся розповіла, що акція «Бібліотекар на годину» триває щодня з 10.00 до 19.00, а в п’ятницю та неділю – до 18.00. Адреса бібліотеки – вул.Нечая, 29.

До речі, 23-30 вересня у Тернопільській обласній бібліотеці для молоді заплановано і ряд інших акцій:

– Тематичні екскурсії «Бібліотека: відома і невідома».

– “Подаруй бібліотеці книгу”. Якщо у Вас є прочитані книги і ними ніхто не користується, просто подаруйте їх бібліотеці. Це хороша можливість поділитися враженнями від прочитаного з іншими, адже тут книги завжди знайдуть свого вдячного читача.

– “Перевір свою англійську”. Пройдіть тестування комп’ютерною програмою “Розетта Стоун” у секторі документів іноземними мовами.

– “Тиждень повернутої книги”. Поверніть заборговану Вами літературу, а ми «пробачимо» пеню.

– “Тариф “Читацький. Святковий”. Святкуйте Всеукраїнський день бібліотек (30 вересня) з нами та отримайте читацький квиток безкоштовно.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.