Тернопільська молодь вчилася, як вберегтися від СНІДу

Тернопільська молодь подолала «Маршрут Безпеки». Майже дві тисячі учнів та студентів впродовж кількох місяців вивчали, як вберегтися від ВІЛ – інфекції. Всі заходи відбувались у форматі інтерактивної навчально-просвітницької гри.

Анна Болдіна, фасилітатор проекту «Безпечне життя з Маршрутом Безпеки»: «ми спілкувалися з учасниками, їм реально сподобалося, от я спілкувалася вже через канікули з учасниками, вони дійсно, вони пам’ятають якісь моменти з тої інтерактивної гри і відгукуються, що якісь ситуації для них були корисні, вони вже більш впевнені в своїй поведінці і можуть зробити зрілий вибір»

До проекту громадська організація «Джерела» залучила Тернопіль та Кременецький і Чортківський райони. Сама ж гра складається з пересувного інформаційного стенду та п’яти станцій, на кожній з яких висвітлюються актуальні питання, що стосуються ВІЛ – інфекції.

Тетяна Козарецька, керівник ТМГО «Джерела»: «Чому ми вибрали ці райони? Тому що там більше інфікується молодь ВІЛ-інфекцією, і там більше студентської молоді, училищ багато, технікумів, коледжів»

Перед тим, як працювати із учнями та студентами, керівник проекту, фасилітатор, сам проходив навчання. Пересувна виставка-гра має багато наочної продукції, тому вона цікавіша для молоді. Проект «Маршрут Безпеки» наступного разу планують проводити в інших районних центрах та ВИШах області, повідомляє ІНТБ.

Коментарі вимкнені.