Тернопільське журі визнало кращим незвичний колектив

Тернопільському журі сподобалися музиканти, які грали на дримбі та перкусії . 

Музичний конкурс «Koza Music Battle» визначив першого фіналіста, який буде боротися за головні призи – виступ на фестивалі «Файне місто», запис трьох пісень та три тисячі гривень – це гурт “Reve ta Stohne”.

«Reve ta Stohne» – гурт із Києва, який існує на межі свідомості і надихається енергією людських сердець. Їх музика є згустком енергії та несе величезний кармічний потенціал.

«Створений весною 2014 року, коли вокалісти Євген Славянов і Макс Остяк, будучи в дуже безпосередньому гуморі, вирішили поревіти і постогнати на станції метро Тараса Шевченка. Звідти і ростуть корені нашого гурту. Трохи згодом до гурту долучилися перкусіоніст Макс Кудимець і басист Євген Котенко», – розказують про себе учасники.

Різноманітні смаки учасників гурту трансформувалися у власний стиль, який учасники називають відмацькою музикою (weedmack music).

Склад:
Євген Славянов – гітара, вокал
Максим Остяк – вокал, дримба
Євген Котенко – бас-гітара
Максим Кудимець – перкусія

Нагадаємо, що за фінальне місце «Reve ta Stohne» зійшлися у батлі із гуртами 7 а.м. (Чернівці) та Man-Gust (Рівне). Проте журі конкурсу «Koza Music Battle» присудили перемогу киянам.

Коментарі вимкнені.