Тернопільські айтішники боротимуться за велику грошову нагороду

З 18 до 20 вересня у Тернополі відбудеться триденний хакатон, спрямований на пошук ефективних технологічних рішень у сфері сільського господарства. У рамках проекту планується прийняти понад 200 IT-фахівців з усієї України, які готові ділитись своїм досвідом і вчитися в інших.

 Як зазначають організатори, ця подія унікальна для Тернополя, оскільки об’єднає людей, які представляють провідні сфери життя України – це сфера IT-технологій та  сільськогосподарського виробництва. Agro IT-Booster hackathon – це шанс не лише створити свій продукт, але відразу ж знайти для нього потенційного клієнта в особі представників з агросектору, які візьмуть участь у Хакатоні.
В українських аграріїв та ІТ-компаній сьогодні є шанс створити унікальний бренд України як постачальника не тільки якісної сільськогосподарської продукції, а й ефективних ІТ-рішень для аграрного сектору.

Програма Agro IT Booster Hackathon включає виступи спікерів, нетворкінг, хакатон у форматі нон-стоп.  Також на переможця чекає грошова винагорода. Він отримає  грошову подяку у розмірі 20 000 грн. на реалізацію своєї ідеї і розвиток продукту. Команда-переможець марафону  отримає винагороду в 20 000 грн за найцікавіший проект, але справжнім переможцем стане той, хто отримає якнайбільше замовлень від фермерів та агрофірм. Жодного фінансування з боку держави марафон не має.

Стати учасником хакатону та дізнатись детальніше про програму заходу можна за посиланням: itbooster.com.ua

Коментарі вимкнені.