Тернопільські екстремали опередили 102 команди!

Тернопільська команда “За ВітРоМ” взяла участь в друге у найскладніших в Україні пригодницьких перегонах Gorgany Race 2013 у класі “Трек”. Хлопців не спинили ні втома, ні дощ, ні болото.

 

Тернопільська команда “За ВітРоМ”  взяла участь в друге у найскладніших в Україні пригодницьких перегонах  Карпатами у класі  “Трек”. Хлопців не спинили ні втома, ні дощ, ні болото.

Виснажливі пригодницькі перегони, що пройшли 22-23 червня найскладнішою ділянкою Карпат—Горганами—пройшла команда “За ВітРоМ” ,  яка складалась з трьох учасників: Роман Гончарук, Микола Демчук та Роман Шмотолоха.

На перегонах  “Gorgany Race 2013” хлопці бігли гірськими хребтами, продиралися через чагарники та буреломи, переходили через гірські ріки із каменистим дном та сильною течією, та грузли у болоті, два дні та одну ніч без відпочинку  та майже без їжі, на все про все-30 годин. А потім ще й повисали на мотузках над багатометровими урвищами, мостами.

Серед 117 команд-учасниць вони зайняли 12-е  місце.

Ми на таких змаганнях вже вдруге, досить важко змагатися із досвідченими спортсменами.  Адже туди їдуть досвідчені та професійні спортсмени зі всієї України та світу.  Цьогоріч участь у перегонах брали команди з Чехії, Польщі. Умови перегонів були дуже суворі-у класі  “Трек” ми подолали 90 кілометрів горами, лісами та ріками, з великими перепадами висот за 30 годин: були весь час у русі, без сну та майже без їжі, бо кожен зайвий кілограм сильно впливає на швидкість руху. Хлопці кажуть що підуть на такі змагання і наступного року. Адже їм сподобалися такі нещадно-виснажливі випробування.

Особливо важко було на технічних етапах, де потрібно було спускатися по мотузках  з багатометрового мосту на страхувальній системі та переправлятися через ріку по двох мотузках на висоті 30 метрів над рікою, підійматися по скелях та спускатися.Таких технічних етапів було три, ми їх пройшли успішно.

Було важко ще й  тому, що під час змагань під вечір почалася злива саме коли наша команда проходила технічні етапи. Тому нам дуже знадобилася висока фізична підготовка та вміння користуватися картою та GPS –навігаторами і бути готовими до різних непередбачуваних ситуацій.

Ми з кожним роком підвищуємо свою фізичну підготовку та підіймаємось у рейтинзі змагань, радимо всім  хто хоче спробувати свої сили!

-1 thoughts on “Тернопільські екстремали опередили 102 команди!

  • 15:57 | 29.06.2013 о 15:57
    Permalink

    Якщо Шахтар можна назвати “НА СТАРТ”, тобто відразу ж швидко стартуют, то Динамо буде “УВАГА”, тобто уважно споглядають за швидким стартом Шахтаря, а потім йдуть слідом, Металіст буде “ПРИГОТУВАТИСЬ”, тобто спочатку готується, поки Шахтар та Динамо рвуть з місця, а потім починається агонія, коли вже лідерів не наздогнати. Ну а МАРШЕМ буде Дніпро, тому що, давно вже клуб ховався в тіні трійки кращих, а тут такий МАРШ?!. От і розібрались хто тут НА СТАРТ…УВАГА…ПРИГОТУВАЛИСЬ…МАРШ.

Коментарі вимкнені.