Тернопільські «екстремальні» діти тепер під наглядом! (фото)

 

Тернопільська міська рада в особі комунального підприємства «Тернопіль Інтеравіа» продовжує розвивати централізовану систему відео-спостереження міста, велика частина камер котрої доступна для вільного перегляду через сайт www.webcam.te.ua. Тому серед усіх обласних центрів Тернопіль впевнено лідирує по кількості встановлених камер (понад 180 публічних).

А від сьогодні в режимі реального часу кожен бажаючий може споглядати за майданчиком для екстремальних видів спорту «Екстрім-Парк».

За словами директора КП «Тернопіль Інтеравіа» Івана Сороколіта, впродовж останніх трьох місяців за дорученням міського голови Сергія Надала та на замовлення Управління молоді та спорту Тернопільської міської ради ними встановлено чимало нових камер на спортивних та дитячих майданчиках міста. Ще раніше  було встановлено близько 20 камер на спортивних та дитячих майданчиках в парках, школах, скверах.

–          Ми одержуємо різноманітні замовлення по встановленню систем відео-спостереження, але найбільш цінними та важливими для нас є ті, які є корисними з точки зору безпеки дітей та молоді. Такі проекти для нас є в першу чергу іміджевими та соціальними, а не комерційними, – каже чиновник.

Перелік адрес, де встановлені камери:

 

 

Коментарі вимкнені.