Тернопільські матусі святкують переможний гол (фотофакт)

У Тернополі триває Всесвітній Тиждень Грудного годування. Вагітні, випускниці “Школи щасливого материнства св.Анни”, усі бажаючі, могли відвідати як лекції, так і прийти на спільну зустріч  в бохо-кафе “ЖИРАНДОЛЬ”, де успішно в затишній атмосфері ділились досвідом,  погрались, та гарно провели час.

Усе саме корисне, необхідне, цінне вбирається малюком з краплинами молока матері. Знати все про годування грудному – це ціла наука, осягнути яку необхідно кожній жінці.

Цей процес закладений самою природою, а все природне є найбільш безпечним і корисним. З грудним молоком малюк отримує всі необхідні поживні речовини і вітаміни, необхідні для повноцінного розвитку всіх органів і систем дитячого організму. Грудне молоко безпечно для малюка, стерильно, його не можна приготувати неправильно. Не варто забувати, що годування дитини грудьми дозволяє забезпечити малюка індивідуальним харчуванням, яке оптимально підходить лише для його потреб. На кожен конкретний період розвитку малюка молоко мами виробляє необхідну кількість білка, вітамінів, мікроелементів, гормонів.

Але є ще дещо цінніше: це можливість тримати дитину на руках , гладити і зав’язати відносини любові, продовження того роману який розпочався ще внутрішньоутробно.

Психологія новонародженого ще нестабільна. Малюк з’явився на світ з теплого й захищеного місця в маминому животі. Звуки, світло, різниця температур – на рівні відчуттів викликають у малюка дискомфорт. Процес годування дитини являє собою спосіб спілкування і зв’язку мами зі своїм малюком. Перебуваючи поруч з мамою, відчуваючи тілесний контакт, такі малюки є менш схильні до небезпеки стресу, вони відрізняються більш високим інтелектуальним розвитком, краще адаптуються в зовнішньому середовищі. Формуються прив’язаність, відчуття безпеки та безумовної любові. «Я приймаю тебе у цьому світі і дарує тобі найкраще, що у нас є».

Хіба не це важливий старт? Хіба не це переможний гол на користь життя? Власне саме під таким девізом у Тернополі святкують Всесвітній Тиждень Грудного годування.

Організатори: Проект ТБФ «Карітас»-«Школа щасливого материнства св.Анни», Консультаційний центр за життя «Колиска життя», http://www.noabort.te.ua/, кращий тернопільський форум “Сімейка“, група підтримки грудного вигодовування “Смак дитинства”.

Коментарі вимкнені.