Тернопільські перевізники бідні і їх мало, тому вони… хамлять

Тернопільські перевізники неодноразово ставали антигероями місцевих жителів. То вони хамлять, то відмовляються брати пільговиків. Чиновники кажуть, що винна у всьому мала зарплата. Адже у середньому перевізник отримує близько 1100 грн. на місяць.

Вихід тернополяни мали б шукати у соціальних маршрутках, але їх і так мало. Виявляється, що у Тернополі їх лише 21 машина, коли маршрутів прокладено аж 34.

–       Соціальні маршрутки повинні курсувати у середньому від 6.15 до 23.00 у залежності від маршруту, – розповідає начальник управління транспорту, комунікацій та зв’язку Ігор Мединський. – На 21 соціальну маршрутку сьогодні передбачено у бюджеті близько 1 млн. 900 тис. грн.

Чиновник запевняє, що важко управлінню керувати аж 208 маршрутками, коли  вони перевозять за день близько 104 тис. пасажирів. Тим більше, що у резерві немає транспорту, а має бути аж 35 одиниць техніки. Тому вони повинні правильно організовувати роботу.

–       Сьогодні ця сфера перевезення є проблемною, бо пов’язана з безпекою пасажирів, – продовжує Ігор Мединський. – Якщо ж розірвати угоду з будь-яким перевізником, то треба розривати на об’єкт конкурсу, а це найменше 2 маршрути, тобто 12 автобусів.  А як потім не буде людини, що має тих 12 автобусів? Повірте що сьогодні не дуже хтось хоче здійснювати перевезення.

 

Коментарі вимкнені.