Тернопільські пластуни відкрили свій новий рік

14 вересня, в рамках Відкриття Пластового Року, на Козацькому острові Тернополя пластуни провели велику доброчинну ярмарку. Участь у ній взяли як Тернопільські скаути, так і  жителі міста. Варто також зазначити, що всі виручені кошти – 3342 грн. будуть перераховані на потреби пластунів військовиків, які знаходяться в зоні АТО.

Розпочався день з Святої Літургії, яку провели у Катедральному соборі Тернополя. Опісля, центральними вулицями міста пластуни вимаршем попрямували до Козацького острова, де і провели відкриття заходу.

Наступною точкою програми став захоплюючий квест у стилі програми «Шиканемо». Учасники, залучаючи перехожих людей, виконували різноманітні завдання.

По закінченню квесту, розпочалась велика святкова ярмарка, де можна було пограти в настільні ігри – «Цитадель», «Мафія», «Уно», або ж у живі шахи. Також, для усіх бажаючих мистецька майстерня «Артколесо» проводила майстер класи. Поласувати різноманітними смаколиками можна було на ярмарку – пластові курені виставили на продаж випічку та солодощі.

Кінцевою точкою програми стала традиційна пластова ватра, яка зібрала довкола себе близько 120 пластунів.

Коментарі вимкнені.