П’яному море по коліна, або що “вчудив” тернополянин

До співробітників поліції звернувся 30-річний житель обласного центру із заявою про незаконне заволодіння транспортним засобом. Дивно, але чоловік взагалі не пам’ятав про останні події, що відбувалися з ним, пригадав лише, що 26 липня близько дев’ятої години вечора бусом повернувся додому, зустрів біля під’їзду двох знайомих і вирішили трохи випити.

Поліцейські встановили, заявник того вечора розпивав алкоголь не лише зі знайомими молодиками, а й в компанії дівчат, до котрих разом поїхали близько двадцять другої години. Там між ним і одним з товаришів виник конфлікт. Зі слів очевидців, ображений водій, будучи добряче напідпитку, сів за кермо і поїхав.

Посеред дороги з тернополянином стало відбуватися щось неймовірне. Він зупинив буса, вийшов з салону, замкнув дверцята і пішов. Куди? В нікуди. Відійшовши декілька метрів від машини, став активно шукати її. В помічники взяв якогось чоловіка, теж нетверезого. Найняли таксі, поїхали на масив Дружба, розплатився з таксистом обручкою, пересів в інше таксі і вже звідти зателефонував до поліцейських.

Оперативники розшукали автомобіль заявника, а чоловікові тепер доведеться відповісти за пропитий розум.

Коментарі вимкнені.