Тернопільські рятувальники долучились до благодійної акції Іce bucket challenge (фото, відео)

Світовий флешмоб із обливанням крижаною водою Іce bucket challenge впевнено крокує Україною, де він перетворився на кампанію з допомоги армії та хворим дітям. В цій популярній акції вже взяли участь безліч людей різного віку, серед них чимало відомих політиків, громадських діячів. Не залишились, звісно, осторонь й працівники пожежно-рятувальної служби.

17 вересня у день свого професійного свята – Дня рятівника до Ice Bucket Challenge долучились тернопільські рятувальники.

Начальник Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області полковник служби цивільного захисту Віктор Маслей прийняв крижану естафету від начальника Управління ДСНС в Івано-Франківській області полковника служби цивільного захисту Володимира Чернецького та разом зі своїми заступниками облився крижаною водою та перерахував кошти на допомогу Збройним Силам України.

В свою чергу Віктор Маслей, за традицією, передав естафету трьом наступним учасникам: у місто Катовіце Республіки Польща – генералу Мареку Рончці, коменданту державної пожежної охорони Шльонського воєвудства, у Рівне – першому заступнику Головного управління ДСНС України у Рівненській області полковнику служби цивільного захисту Сергію Круку та начальнику аварійно-рятувального загону Управління ДСНС України у Тернопільській області полковнику служби цивільного захисту Олександру Рапацькому.

Коментарі вимкнені.