Тернопільські рятувальники тренуються за стандартами INSARAG

22 квітня на Тернопільщині відбулись практичні навчання співробітників ДСНС, які можуть бути залучені до міжнародних рятувальних операцій. Під час тренувань, що відбувались за програмою “USAR. Пошуково-рятувальні роботи в умовах міста”, фахівці Служби порятунку відпрацювали ключові аспекти, пов’язані з аварійно-рятувальними діями, враховуючи стандарти міжнародної пошуково-рятувальної консультативної групи INSARAG.

Учасники заходу розглядали особливості командування, управління та оцінки ситуації. Відпрацьовували низку важливих навиків та стратегій здійснення пошуку постраждалих і виконання аварійно-рятувальних робіт. Вчилися вирішувати завдання в умовах обмеженого простору, з урахуванням можливих ризиків та небезпек. Вдосконалювали інші важливі аспекти професійної діяльності.

Ці тренування мають на меті підвищити ефективність рятувальних операцій та готовність підрозділів ДСНС до дій під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, не лише на національному рівні, а й на міжнародній арені.

Коментарі вимкнені.