Тернопільські студенти пройшли пробне онлайн-тестування для підготовки до Кембриджського іспиту

У Тернопільському національному економічному університеті на базі Навчально-наукового центру з вивчення іноземних мов ННІІОТ відбулося пробне онлайн-тестування, метою якого є підготовка до Кембриджського іспиту FCE (First Certificate in English).

Учасників заходу привітала директор Центру з вивчення іноземних мов ННІІОТ О. Б. Лужецька та представила присутнім  академічного директора освітнього центру «Grade», офіційного партнера  Cambridge English Language Assessment в Україні А. В. Пігарєва, який ознайомив усіх з основними Кембриджськими іспитами, а також вимогами щодо їх складання.

В онлайн-іспиті взяли участь не лише представники з числа студентства, але й з числа професорсько-викладацького колективу закладів вищої освіти міста Тернополя, зокрема ТНПУ ім. Володимира Гнатюка та ТНЕУ, а також учні Тернопільської спеціалізованої школи № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов.

Це тестування дало можливість перевірити свої знання з англійської мови, а також рівень підготовки до Кембриджського екзамену FCE, повідомляє сайт ТНЕУ.

Коментарі вимкнені.