Тернопільські журналісти разом з ДАІшниками “очищали” вулиці

Пояснення журналістам місцевих телеканалів довелося давати водіям за порушення правил зупинки – стоянки в центральній частині  міста Тернополя, під час проведення спільного рейду з працівниками ДАІ. Прирікань з боку водіїв-порушників не було, адже кожне порушення було зафіксовано журналістами і працівниками ДПС ДАІ були складенні відповідні адміністративні  матеріали.

Як розповів начальник сектору профілактичної роботи УДАІ в області Василь Барановський –  проведення даного рейду із журналістами має в першу чергу профілактичний характер. Порушення зупинки-стоянки спричиняють до утворення заторів руху, це найбільш видно в центральній частині міста Тернополя та поблизу ринку. Тож водії повинні усвідомити, що своїми діями перешкоджають руху інших транспортних засобів, створюючи незручності  в першу чергу для роботи громадського транспорту та  оперативних служб.

-1 thoughts on “Тернопільські журналісти разом з ДАІшниками “очищали” вулиці

  • 11:47 | 30.01.2015 о 11:47
    Permalink

    Начальник сектору профілактичної роботи УДАІ в області Василь Барановський і повинен проводити ПРОФІЛАКТИКУ! Пан Барановський каже: “водії повинні усвідомити”… УСВІДОМЛЕННЯ приходить через спорожнілу кишеню водія! А ДАІ від того вигралоб лише! Та от тільки не хочуть працювати наші даішники.

Коментарі вимкнені.