Тернопільській бібліотеці книги тепер даруватимуть з усього світу

Відомий американський книголюб Тодд Бол занесе безкоштовні книгарні Тернополя до своєї всесвітньої мережі “Little free library” (Маленька вільна бібліотека). Тепер їх зможуть знайти на карті в Інтернеті та подарувати свої книги читачі зі всього світу.

Станеться це завтра, 26 липня, о 10 год, під час заключного концерту з нагоди завершення курсу англійської мови за участю Тараса Малюжинського з м. Вінніпег (Канада). Центральну дитячу бібліотеку м. Тернополя буде внесено до всесвітньої мережі маленьких вільних бібліотек. Тепер її можна буде знайти на всесвітній карті!

Тернопіль стане другим містом в Україні яке внесуть до цієї мережі, розповідає “Погляду” Ірина Мацко.

Американський проект існує з 2009-ого року і налічує понад 7,3 тисяч точок вільного книгообміну у 40 різних країнах. 17 липня до цього проекту долучилося Рівне – першим з усіх міст України. Напередодні Тодд Бол сам вийшов на зв’язок з дитячою письменницею Євгенією Пірог, яка підтримує створення книжкових “шпаківень” у різних містах України – дерев’яних ящиків у громадських місцях, звідки безкоштовно можна узяти для читання будь-яку книгу на вибір.

Коментарі вимкнені.