Тернопільську «Ниву» «опустили» перед усією Україною за її ж гроші

Другий матч поспіль тернопільська «Нива» пропускає гол на перших хвилинах поєдинку. Так було тиждень назад у Полтаві, коли наші земляки програвали вже на четвертій хвилині. Так сталось і сьогодні: на 7 хвилині вихід один на один бездоганно використав М. Сергійчук. Хоча через шість хвилин С. Шестаков зрівняв рахунок (до речі саме з його подачі було забито обидва голи у Полтаві), на 23 хвилині матчу гості вели з непристойним рахунком 1:3. Все той же М. Сергійчук знову виграв аудієнцію у А.Новака, а згодом С. Чучман, при тупому спогляданні тернополян за його діями заколотив третього м’яча.

Другий тайм розпочався з того, що на 51 хвилині С. Загинайлов забиває красивий гол зі штрафного. Саме з цієї сторони сонце світило миколаївському голкіперу прямо в вічі, тому господарі поля повинні були використовувати таку «допомогу». Але потуги «Ниви» так і завершились потугами. Наша команда поступилась на власному полі, та ще й, на очах всієї країни.

-1 thoughts on “Тернопільську «Ниву» «опустили» перед усією Україною за її ж гроші

• 20:35 | 19.07.2013 о 20:35
    Permalink

а ви не були б мешканцями Західної України, якби всіх, вибачте за слово, не обсирали. Матч хоча б бачили?

• 21:14 | 19.07.2013 о 21:14
      Permalink

Проти фактів не попреш – результат на табло, як кажуть.
      А щодо мешканців Західної України, то Ви по ходу “миколаївський подстрєкатєль”.

• 21:23 | 19.07.2013 о 21:23
        Permalink

Вам паспорт відсканувати?:)
        Я згоден, що проти фактів не попреш, тільки в статті якісь нісенітниці написані: 1) “опустили” – опустили це якби матч закінчився з рахунком 0:5; 2) “при тупому спогляданні” – професіоналу так не личить писати як мінімум, хай би воно й дійсно так виглядало; 3) а про “сонце світило миколаївському голкіперу прямо в вічі” – це взагалі шедевр; складається враження, що гол Загинайлова – результат сонячної погоди, а не майстерності гравця.
        А щодо “подстрєкатєльства”, то найбільший “подстрєкатєль” – це автор статті, який слабкий в футболі та ще й позбавлений почуття місцевого патріотизму.

• 22:29 | 19.07.2013 о 22:29
          Permalink

Для мене 1:3 на рідному полі на 23 хвилині при повній перевазі “Ниви” – це вже нісенітниця, а про пункти 2 і 3 – розкажете після перегляду матчу в записі. А про гол написано – КРАСИВИЙ.

• 22:44 | 19.07.2013 о 22:44
            Permalink

То Ви так і промовчали – Ви автор статті? З огляду на те як стійко відстоюєте правильність формулювань, то Ви – або автор, або його близький товариш. Саме це Вам засліплює очевидне: я не заперечую того, що було тупе споглядання оборонцями при забиванні третього м’яча; я заперечую те, що автор статті на новинному ресурсі має право так писати, це побутовий рівень – двір, ринок, стадіон. От і все. Вимкніть емоції, ввімкніть раціо. Будьте здорові!

• 09:13 | 20.07.2013 о 09:13
          Permalink

А ось що написали професіонали на сайті “Спорт Тернопільщини”:
          … А ще за десять хвилин Нива пропустила і втретє. Гості розіграли кутовий, який завершився навісом у штрафний майданчик. Оборона Ниви, схоже, захопилася розгляданням незвичиних телекамер, і залишила на самоті Станіслава Чучмана, який без особливих труднощів вколотив м’яч у сітку…

Потрібно адекватніше спримати гірку правду про улюблену команду

• 20:36 | 19.07.2013 о 20:36
    Permalink

автор цього опусу, вочевидь, *удак рідкісний.

• 21:21 | 19.07.2013 о 21:21
      Permalink

А хтось, здається *урак рідкісний, та пише на фоні образи на гравців “Ниви”. Я тут причім? Просто констатував підсумок матчу. Не я грав у зелено-жовтій футболці і допускав дитячі помилки у всіх трьох пропущених голах. Мене досі тіпає, як згадаю третій гол, коли наші футболісти зачаровано дивились як господарювали у їх штрафному гості.

• 09:00 | 20.07.2013 о 09:00
        Permalink

Згоден з Тобою, тим більше згоден І. Яворський яки прокоментував гру своєї команди http://ukr-fl.com/index.php/home/commens/266-266:
        Головний тренер тернопільської «Ниви»» Ігор Яворський поділився своїми враженнями від матчу із МФК «Миколаїв» в ефірі телеканалу «Футбол».
        Хотів привітати «Миколаїв» з перемогою. Дії нашої оборони дивні мені. Це дитячі помилки. Задня лінія грала без образно. Кожен з лінії захисту грав сам за себе. Ми повинні проаналізувати помилки і виправити їх.
        У другому таймі у Вас була проблема форварда?
        Мали можливості, щоб врятувати гру. Бог був на стороні суперника. Чистих форвардів у нас немає. На ті кошти, що маємо, не можемо знайти.
        Ажіотаж матчу додав хвилювання гравцям?
        Я сам по собі відчував напруження. Всі чекали матчу. Могло відкластися переживання в гравців.

• 21:33 | 19.07.2013 о 21:33
    Permalink

Ви автор статті? Якщо ні, то свої епітети прибережіть для власних близьких і тіште їх ними.

• 22:24 | 19.07.2013 о 22:24
    Permalink

Краще читайте статтю на сайті каналу, що транслював матч. Ось там професійно написано, а тут таке враження, що хороший футбол оцінюється ЛИШЕ результатом. Нісенітниця, більше слів не знаходжу для цієї статті

• 08:56 | 20.07.2013 о 08:56
      Permalink

“Футбольний експерт Вадим Євтушенко в ефірі телеканалу «Футбол» поділився своїми враженнями від матчу «Нива» – МФК «Миколаїв».
      «Перш за все, матч яскраво характеризував футбол в першій лізі. Фізичний футбол. Мені шкода «Ниву». Ажіотаж після виїзної перемоги і хоча б нічия вдома. «Миколаїв» тактично грамотніше зіграв. Слабко зіграли центральні захисники тернопільської «Ниви», – зазначив Вадим Анатолійович.”

• 22:53 | 19.07.2013 о 22:53
    Permalink

Але ж Нива програла про що спір – не розумію?! Так переважала весь матч, а толку. Миколаїв, я рахую, на класі забив три мячі, і на класі втримав переможний рахунок. І їм вже по-барабану: хто що пише на якому сайті! Оце гірка правда.

• 00:14 | 20.07.2013 о 00:14
      Permalink

про який клас ви говорите???????
      це позор, а не футбол, вся команда лежить на полі цілий матч, грубі фоли,і чоловік в сині формі з яскраво вираженими проблемами зору…про що ви?.. мені шкода, що Ви так вболіваєте..а тут ще такі жовтороті журналюги, гроші впливають на них, і на їх психіку .. тільки психічно хворий таке напише,як автор статті

• 09:20 | 20.07.2013 о 09:20
        Permalink

Прочитайте коментар Вадима Євтушенка і все стане ясно. А обзиватись негарно, ЖОРА (обжора). Ой здається сам заразився.

• 09:42 | 20.07.2013 о 09:42
    Permalink

захисники хай навчаться добре бігати, а то виглядало, що вони наче стояли на місці…як так, щоб нападаючий Миколаєва двох захисників на рівному місці двічі вставив