Тернопільську “Перемогу” здали шумському “свободівцю” Василю Габору за смішні гроші

24 травня  у “Перемозі” місцеві  і немісцеві “свободівці” зібрались на таємні збори по відкликанню трьох депутатів місцевої ради.

Координаторка кампанії “Стеж за грошима” ЧЕСНО у Тернополі Юлія Ковальчук вирішила дізнатись,  хто орендував комунальне приміщення “Перемога” для цього дійства і за скільки. Також активістку цікавило, чому захід охороняла фірма, яка представились охороною міської ради. Відповідний запит був надісланий у тернопільську міську раду.

Як вдалось зясувати пані Юлії, комунальний заклад орендував “свободівець” зі Шумська Василь Габор за 150 грн.! Окрім того договір був уладений аж 29 травня, тобто через чотири дні після проведення заходу.

  • Як орендувати Перемогу за 150 грн.? Коли громадські організації  організовують якісь заходи, то оплата значно вища. Чи то для своїх такі ціни? Оплата завжди робиться перед укладанням договору? – дивується активістка.

І охоронців там не було і був вільний захід, так запевнив активістку заступник тернопільського мера Леонід Бицюра у відповіді.

  • Охорона на заході була, і то багато. Представились, як охорона міської ради. Не пропускали мене спочатку. Потім врешті мені вдалось зайти, а мою колегу не пустили, бо вона відмовилась давати персональні дані “реєстраційній комісії”. Вільний доступ, кажете? – так коментує відповідді Юлія Ковальчук.

 

Коментарі вимкнені.