Тернопільських АТО-вців запрошують в Яворів на реабілітацію

Тернопільський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт” просить атовців до 12 липня зголошуватися для участі у програмі активної реабілітації «Повернення до життя». Табори активної реабілітації проходять у Західному реабілітаційно-спортивному центрі Національного Комітету спорту інвалідів України (село Яворів, Турківського р-ну, Львівської обл.) www.westsportcenter.com.ua . Учасниками програми можуть бути учасники бойових дій в зоні АТО, які мають порушення опорно-рухового апарату, в т.ч. ампутації кінцівок, порушення зору, слуху, травму хребта з ураженням спинного мозку, черепно-мозкові травми тощо, і які не мають відкритих ран та суворих протипоказань до фізичних навантажень. Контакти для додатковї інформації: м. Тернопіль, вул. За Рудкою, 14, тел. 52-82-18.
ПРОГРАМА АКТИВНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ «ПОВЕРНЕННЯ ДО ЖИТТЯ»
для травмованих діючих та звільнених військовослужбовців
і персоналу сектора безпеки і оборони України – це комплекс заходів із застосуванням засобів фізичної культури та спорту, скерованих на самообслуговування, максимальну незалежність у повсякденному житті та побуті, інтеграцію та суспільну активність людини, що зазнала важких уражень опорно-рухового апарату або сенсорних функцій організму внаслідок травми, поранення чи захворювання. Основними складовими процесу активної реабілітації є фізична, психологічна та соціальна реабілітація.
Табір активної реабілітації — один з методів відновлення фізичного та соціального стану людини після ураження опорно-рухового апарату або сенсорних функцій організму, внаслідок травми, поранення чи захворювання.
Метою табору є досягнення людиною з функціональними порушеннями, максимальної незалежності від сторонньої допомоги, і тим самим, покращення якості свого життя.
Де будуть проходити табори?
Західний реабілітаційно-спортивний центр Національного Комітету спорту інвалідів України (село Яворів, Турківського р-ну, Львівської обл.)www.westsportcenter.com.ua

Виконавці програми:
Національна Асамблея інвалідів України, Національний комітет спорту інвалідів України за підтримки трастового фонду НАТО, Міністерства молоді та спорту України та Міністерства соціальної політики.

Що Ви отримаєте взявши участь у таборі активної реабілітації:
Суттєві позитивні зрушення в психологічному та загальнофізичному стані.
Оволодіння необхідними вміннями та навичками щодо самообслуговування, незалежності від допомоги оточуючих у побуті для повнішої інтеграції та адаптації у повсякденному житті.
Через паралімпійську методологію скерування до подальших систематичних занять фізкультурою і спортом та орієнтування на подальшу професійно-трудову діяльність.

Для Вас працюватимуть:
інструктори активної реабілітації – люди з інвалідністю, які готові поділитися своїми знаннями та досвідом за принципом «рівний-рівному»;
фахівці фізичної реабілітації – проводитимуть групові та індивідуальні заняття із загально-фізичної підготовки, лікувальної фізкультури та ерготерапії;
психологи – проводитимуть індивідуальні консультації та групові заняття;
асистенти реабілітолога – юнаки та дівчата, які отримали необхідні навички, і під проводом інструкторів допоможуть Вам безпечно опанувати програму табору;
аніматор, арттерапевт, працетерапевт – забезпечать програму побутової та дозвіллєвої терапії;
тренери-інструктори з паралімпійської підготовки – проводитимуть заняття з різних спортивних дисциплін.

Що передбачає програма активної реабілітації?
три щоденних тренування з різних дисциплін, включаючи спортивні дисципліни, заняття з ЛФК ЗФП та ерготерапії;
заняття з психологом;
бесіди із соціальних та юридичних питань;
дні активного відпочинку;
майстер-класи з арттерапевтами;
участь у вечірках.
Ви зможете випробувати себе у різних спортивних дисциплінах – літніх та зимових (залежно від пори року проведення конкретного табору). А саме: настільний теніс, стрільба з луку, боча, спортивний більярд, крокет, дартс, аеробіка, лижі – незалежно від ступеню та форми функціональних порушень.
Як стати учасником програми активної реабілітації?

В межах проекту буде проведено 17 таборів (графік проведення див. на сайті Національної Асамблеї інвалідів України http://naiu.org.ua/). Відбір учасників відбуватиметься за заповненими анкетами.

Для участі у таборі необхідно:
заповнити анкету-заявку учасника табору, яку розміщено на сайті Національної Асамблеї інвалідів України.

або безпосередньо звернутись до офісу Національної Асамблеї інвалідів України за телефонами: +38 050 4091094; +38 050 4094114; +38 044 279 61 82.

Більше інформації на сайті Національної Асамблеї інвалідів України в розділі Учаснику.

Коментарі вимкнені.