Тернопільських хлопців запрошують на вишкіл – цього разу на Сумщину

На вишкіл «Відвага» молодих тернопільських хлопців від 16 до 26 років запрошують на Сумщину. Так, з 1го по 12 серпня молоді націоналісти будуть проводити фізичний та інтелектуальний вишкіл біля кордону з Росією.

Потрапити туди буде не там просто, адже потрібно виконати виряд учасника, а потім за конкурсним відбором будуть обирати координатори. Організатори уже попереджають, що вільного часу не буде, адже увесь захід включає у себе великі чотири блоки: таборовий, громадська дія, ідеологічний та практична частина. Варто також зазначити, що на останньому буде проведений вимарш довжиною 60 км(!) з елементами квесту.

«Відвага» є продовжувачем традицій, закладених молодіжним табором “Лисоня” ім. Івана Гавдиди”. Ці табори названі на честь Івана Гавдиди – “хрещеного батька” Молодіжного Націоналістичного Конгресу, який задумав цей табір та втілив свій задум в Бережанському районі. У серпні 2003 р. Іван гине у м. Києві від рук вбивці.

З 2003 року вся програма табору спрямована на виховання у кожного учасника в першу чергу волі і характеру. Бо саме ці чинники, думку МНКівців, є основними у формуванні молодого українця – патріота і націоналіста.

.

Коментарі вимкнені.