Тернопільських красунь жорстко відсіють

30 квітня о 17 год. в нічному клубі «Алюр» відбудеться кастинг для участі в регіональному етапі Національного конкурсу краси та особистості «Перша Леді 2013». З собою потрібно мати ( туфлі на високих підборах, коктельну сукню, професійне портофоліо, якщо є, у разі відсутності декілька фото портрет і в повний ріст, купальний костюм)
Учасниці, які пройдуть кастинг, будуть мати змогу позмагатись за головний титул міста в подальшому країни і за найбажанішу корону, інкрустовану доргоцінним камінням, серед самих достойних студенток України.
Даний проект складається з трьох етапів
I – регіональний конкурс (червень Тернопіль)
II – півфінал (серпень АР Крим)
III – фінальне шоу (листопад Київ)
Під час підготовки на всіх етапах проекту з вами будуть працювати одні із самих найзнаменитіших постатей країни даного напряку, зокрема Олександр Ктитарчук. Олександр Лещенко, дизайнер «Модний Дім «Юнона»» і багато інших профі.
Переможці фінального шоу окрім офіційних титулів будуть мати можливість в подальшому у підписатнні контрактів з провідними агенціями Європи, отриманні запрошень на стажування у великих провідних компаніях не тільки України а й світу з подальшим працевлаштуванням.
Детальшіша інформацію про конкурс на: www.studrespublika.com – в розділі мільти-фестиваль «конкурс краси «Перша Леді»

Коментарі вимкнені.