Тернопільський депутат має сплатити 45 млн грн за “Диво”?

Прокуратура Тернопільської області пред’явила до суду позов в інтересах державного банку про стягнення з боржника заборгованості у сумі майже 45 млн. грн. за рахунок майна підприємства-поручителя, повідомляють в прес-службі відомства.

Прокурорською перевіркою встановлено, що ТзОВ «Диво» порушило умови укладеного з Публічним акціонерним товариством «Акціонерний комерційний банк «Київ» кредитного договору та вчасно не повернуло кошти, внаслідок чого утворився борг на вищезазначену суму.

У статутному капіталі ПАТ «Акціонерний комерційний банк «Київ» частка держави в особі Міністерства фінансів України становить 99,9%. Це стало правовою підставою для подання прокуратурою області позову до ПАТ «Овочторг», з яким у забезпечення виконання зобов’язання банк уклав договір іпотеки.

У позові прокуратура вимагає реалізувати заставне майно підприємства-поручителя на прилюдних торгах в рахунок погашення заборгованості перед банком.

За даними відкритих джерел власником і керівником ПАТ “Овочторг” є депутат міської ради Тернополя від партії “Наша Україна” Петро Мандзій, пише За Збручем.

Коментарі вимкнені.