Тернопільський депутат має проблеми через перевертнів в погонах?

Депутат тернопільської міської ради, в.о. заступника начальника-начальника управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру Тарас Серетний має проблеми з правоохоронцями. Про це він пише у мережі Фейсбук.

З вересня 2017 року Тарас Серетний обіймає посаду в.о. заступника начальника-начальника управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру в Тернопільській області. Впродовж цього часу новим керівником та працівниками управління була зайнята жорстка та принципова позиція щодо наведення порядку у сфері землекористуванння на Тернопільщині. Під час проведення контрольних заходів нами були виявлені численні порушення земельного законодавства, – йдеться у заяві чоловіка.

  • Порушники були притягнуті до відповідальності, в тому числі – і до кримінальної. Очевидно, що багатьом корупціонерам це не подобається, – пише Тарас Серетний.

За словами чоловіка, неодноразово на його адресу надходили погрози, лунали залякування та здійснювалися перешкоди у виконанні службових обов’язків.

  • Але моя позиція була, є і залишається принциповою та радикальною – злочинці мають бути покарані. Ніхто і ніщо не зможе змінити моїх політичних та службових переконань. Заявляю: ніхто мене не залякає!

Чергова спроба дискредитації відбулася у грудні 2017 року. Провокатор хотів “запхати хабаря” Тарасу Серетному. Отримав з боку чоловіка категоричну відсіч.

  • Але, маю серйозні підозри, що на цьому їхні намагання не припиняться. Бо бачу, що в машину репресій вже включились і деякі місцеві “переверті в погонах”. Вони намагаються продовжити тиск через фабрикування кримінальних справ, – пише Тарас Серетний у мережі Фейсбук.

Comments are closed.