Тернопільський фонд держмайна здає в оренду майданчик, курси водіїв та частину школи

Регіональне відділення ФДМУ по Тернопільській області пропонує в оренду 3 об’єкти державної форми власності – у містах Тернополі та Кременці.

Регіональне відділення виступає орендодавцем майна державної форми власності і має намір передати в оренду наступні об’єкти:

– частину майданчика з асфальтобетонним покриттям загальною площею 180 кв. м, у тому 150 кв. м пропонується для стоянки транспортних засобів (автомобілів) і 30 кв. м – під складування матеріалів.

Об’єкт знаходиться за адресою: м. Тернопіль, вул. Текстильна, 30а;

– частину приміщення складу під літерою „Л” загальною площею 199,1 кв.  – для розміщення складу-магазину.

Адреса об’єкту: м. Тернопіль, вул. Збаразька, 16а;

– приміщення будівлі школи під літерою „А” загальною площею 198,6 кв. м – для розміщення курсів з навчання водіїв автомобілів; об’єкт знаходиться за адресою: Тернопільська обл., м. Кременець, вул. Потік Ірва, 26.

Всі об’єкти пропонуються в оренду терміном на 2 роки 11 місяців. Заяви про оренду кожного із зазначених об’єктів приймаються до 6 липня 2012 р. за адресою:

46008, м. Тернопіль, вул. Танцорова, 11, каб. 603, РВ ФДМУ по Тернопільській області.

Заяви подаються в окремому конверті з написом “Заява про оренду” із зазначенням найменування та місцезнаходження об’єкта оренди. У разі надходження двох і більше заяв на один об’єкт оренди орендодавець оголосить конкурс на право його оренди відповідно до вимог абз. 3 ч. 4 ст. 9 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, повідомляє “Номер один“.

Коментарі вимкнені.